VINE - Vinič hroznorodý

Kód: BKT032
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí so sklonom k prílišnej dominancii nad ostatnými.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia typu Vine sú prirodzenými vodcami. Sú veľmi schopní a silní s neuveriteľnou vôľou,  ale keď sa dostanú do negatívneho stavu, môžu sa z nich stať dominantní tyrani, ktorý sa snažia manipulovať s ostatnými. Nútia ostatných robiť to, čo si myslia, že je správne a neváhajú použiť ani hrubý nátlak. Veria vo vlastnú neomylnosť a správnosť svojich rozhodnutí. Ostatných sa ani nesnažia presvedčiť, ale jednoducho ich prevalcujú. Vo veľmi negatívnom stave Vine sa objavujú črty diktátorstva.

Títo ľudia nemajú nikdy pochybnosti. Veria, že ostatným preukazujú láskavosť a neuvedomujú si svoje tyranské metódy. Nepociťujú s ostatnými žiadny súcit, namiesto toho sa spoliehajú na svoju absolutistickú moc. Doslova všetci musia tancovať ako oni pískajú. Esencia Vine má schopnosť podporiť v týchto ľuďoch zmysel pre vodcovstvo založené na rešpekte a pochopení. Stratia potrebu byť diktátorom a svoje schopnosti budú využívať humánne, rozumne a pozitívne.

Negatívny stav Vine:

Negatívny stav Vine sa prejavuje prílišnou dominanciou a snahou tyranizovať ostatných. Človek v tomto stave má sklon ponižovať ostatných a ignorovať ich názory. Núti ostatných podrobiť sa jeho vlastným požiadavkám.

Pozitívny stav Vine: 

Esencia Vine pomáha vyniesť do popredia pozitívne kvality Vine - to znamená prirodzené vodcovstvo založené na múdrosti a rešpekte. Užívaním Vine pochopíte, že nemusíte používať silu, aby ste mohli viesť ostatných a budete im príkladom.

Kľúčové príznaky stavu Vine:

Sklony k diktátorstvu, tyranstvu, ovládaniu ostatných pod nátlakom. Ignorovanie názorov ostatných. Vodcovstvo založené na sile a nátlaku. Snaha dominovať ostatným. Totálna viera vo vlastnú neomylnosť.

Pre pozitívne naladenie:

Poskytujem ostatným pomoc a pochopenie.

Rešpektujem  individualitu ostatných.

Rád si vypočujem názory ostatných.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: