Pre študentov

Bachove esencie sú výborným pomocníkom pri rôznych náročných obdobiach. Štúdium kladie na psychiku vysoké nároky a študenti často krát hľadajú pomoc ako tento stres zvládnuť. Bachove esencie sú čisto prírodného pôvodu a preto sú vhodným podporným prostriedkom ako zvládnuť stres, strach, trému, úzkosť a panické stavy. Bachove kvety pomáhajú vyrovnať sa so stresom tak, že harmonizujú psychiku, aby po strese nezostali nepríjemné následky na zdraví. Základnou prvou pomocou pre študentov sú Rescue Remedy kvapky, ktoré môžu byť doplnené aj ďalšími vhodnými esenciami.

Okrem Bachových esencií si študenti často krát pomáhajú aj aromaterapiou - prírodnými éterickými olejmi s nádhernými vôňami. Okrem krásnej vône majú éterické oleje aj schopnosť pôsobiť na psychiku - zmierňujú stres, podporujú sústredenie, uvoľňujú napätie, dodávajú energiu.

Aromaterapia a Bachove esencie sú výborným sprievodcom počas náročného študentskho života.

 

 

Najpredávanejšie

2
19 1219
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.