Rescue Remedy

Rescue Remedy je základná kombinácia 5 Bachových esencií, ktoré vybral Dr. Bach pre krízové situácie ako stres, strach, úzkosť, nepokoj, napätie, nervozita. Sú vhodné počas náročných dní v práci, v škole, na cestách, Harmonizujú psychiku, uvoľňujú napätie a pomáhajú prekonať stres v komplikovaných situáciách.

Túto základnú kombináciu nájdete v tejto kategórii vo forme kvapiek, spreja alebo pastiliek. Najčastejšie sa využívajú práve "klasické" kvapky Rescue Remedy, ktoré sa vyrábajú už od čias Dr. Bacha. Výrobca Nelsons postupne zaradil do ponuky aj ďalšie produkty s Rescue Remedy.

Kvapky Rescue Remedy môžete mať v domácej lekárničke ako prvú pomoc v stresových situáciách, keď to bude potrebné. Neobsahujú alkohol. Môžu ich užívať všetky vekové kategórie. Neovplyvňujú žiadnu inú liečbu. Sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov.

Rescue Remedy kvapky obsahujú Bachove esencie Clematis, Star of Bethlehem, Scleranthus, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum.

NOVINKA! Rescue Remedy kvapky si môžete opäť kúpiť S ALKOHOLOM (konzervované 27% alkoholom) alebo BEZ ALKOHOLU (konzervované glycerínom). Účinok kvapiek je rovnaký, záleží len na vás, ktorá verzia vám vyhovuje viac. Kvapky s alkoholom predstavujú pôvodnú receptúru Rescue Remedy vytvorenú Dr. Bachom. Kvapky s glycerínom boli vytvorené pre ľudí, ktorí nechcú alebo nemôžu prijímať alkohol v žiadnej ani minimálnej forme. Glycerín ma jemne sladkú chuť a kvapky majú trošku hustejšiu konzistenciu. Obidve verzie sú dostupné aj pre Rescue Remedy sprej, Rescue Night kvapky a Rescue Night sprej.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.