Rescue Remedy

Rescue Remedy je základná kombinácia 5 Bachových esencií, ktoré vybral Dr. Bach pre krízové situácie ako stres, strach, úzkosť, nepokoj, napätie, nervozita. Sú vhodné počas náročných dní v práci, v škole, na cestách, Harmonizujú psychiku, uvoľňujú napätie a pomáhajú prekonať stres v komplikovaných situáciách.

Túto základnú kombináciu nájdete v tejto kategórii vo forme kvapiek, spreja, cukríkov, šumivých tabliet, žuvačiek...Najčastejšie sa využívajú práve "klasické" kvapky Rescue Remedy, ktoré sa vyrábajú už od čias Dr. Bacha. Výrobca Nelsons postupne zaradil do ponuky aj ďalšie produkty s Rescue Remedy.

Kvapky Rescue Remedy môžete mať v domácej lekárničke ako prvú pomoc v stresových situáciách, keď to bude potrebné. Neobsahujú alkohol. Môžu ich užívať všetky vekové kategórie. Neovplyvňujú žiadnu inú liečbu.

Rescue Remedy kvapky obsahujú Bachove esencie Clematis, Star of Bethlehem, Scleranthus, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum.

 

Najpredávanejšie

8
16 1816
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.