WATER VIOLET - Perutník močiarny

8 hodnotení
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý sú samotárski, odmeraní a rezervovaní voči ostatným.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT034 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Water Violet vám pomôže, keď ste sa stiahli do seba a ste radšej sami ako s ostatnými. Ak ste kľudný, odmeraný, rezervovaný a máte radi samotu, máte črty Water Violet. Tieto osoby sú väčšinou veľmi nezávislé a radi sa ponoria do svojich aktivít. Užívajú si slobodu a možnosť venovať sa tomu, čo ich baví. Ostatným sa pre tento postoj môžu zdať príliš namyslený. Water Violet posilňuje vnútornú citlivosť tak, aby ste vnímali aj ostatných ľudí a mali chuť zdieľať s nimi svoje skúsenosti.

Negatívny stav Water Violet:

Užívajte Water Violet, keď máte chuť sa stiahnuť zo života, aby ste si mohli vychutnať pocit byť sám so sebou. Takýto stav môže vyvolať pocit nadradenosti nad ostatnými, ale aj izolácie a osamelosti. Vaše samotárstvo môže byť totiž vnímané ako arogancia a egoizmus.

Pozitívny stav Water Violet: 

Esencia Water Violet vám pomôže pristupovať otvorene k ostatným. Tak vás aj oni budú vnímať ako vyrovnaného a nezávislého jedinca. Budete vedieť vytvoriť príjemnú atmosféru kľudu, pohodlia a ostatný si vás preto budú vážiť.

Kľúčové príznaky stavu Water Violet:

Chuť byť veľa a často sám. Prílišná osamelosť, odmeranosť a rezervovanosť. Vystačí si úplne sám, nikoho nepotrebuje. Pôsobí arogantne až egocentricky, pretože sa vyhýba ostatným.

Pre pozitívne naladenie:

Som voči svetu otvorený.

Jednám s láskou a pokorou.

Som súčasťou sveta.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.