ROCK WATER - Pramenitá voda

Kód: BKT027
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý majú strnulé, puritánske názory a sú na seba príliš prísni.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Rock Water má medzi Bachovými kvetovými esenciami zvláštne postavenie. Nepochádza z rastliny. Je to čistá pramenitá voda z liečivého prameňa energizovaná slnečnou metódou. Esencia Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí majú sklony k puritánskemu spôsobu života. Ak sa dostanú do negatívneho stavu, sú schopní zájsť až do extrému, aby dodržali určité predpísané pravidlá. Sú na seba veľmi prísni a nič ich neodradí od toho, aby svoj ideál dodržali za každú cenu.

Kladú na seba prehnané požiadavky a hoci priamo nenútia ostatných, aby ch nasledovali, boli by radi, ak by sa tak stalo. Stav Rock Water môže mať rôzne podoby od dodržiavania diét, duchovných postupov, odmietania niečoho za každých okolností až po fanatickú sebadisciplínu v čomkoľvek. Ľudia typu Rock Water dokážu potláčať svoje potreby a odopierať si príjemné veci, lebo sú presvedčení, že to tak má byť. Esencia Rock Water uľaví veľkému tlaku, ktorý vzniká v ich vnútri. Vďaka nej sa stanú omnoho flexibilnejší so zmyslom pre krásne a príjemné veci v živote.

Negatívny stav Rock Water:

Ak si odopierate aj to najmenšie potešenie, trestáte sa za nedodržanie určitých pravidiel a staviate sa do polohy mučeníka, ste v negatívnom stave Rock Water.

Pozitívny stav Rock Water: 

Esencia Rock Water podporuje flexibilitu mysle. Dodá vám schopnosť užívať si život príjemným spôsobom, tak aby ste nezradili svoje ideály.

Kľúčové príznaky stavu Rock Water:

Puritánsky spôsob života. Odopieranie si príjemných vecí. Fanatické nasledovanie určitých postupov. Snaha o dosiahnutie ideálu za každú cenu. Náročnosť, prísnosť a tvrdosť na seba.

Pre pozitívne naladenie:

Som otvorený novým poznatkom a zážitkom.

Dávam životu priestor.

Užívam si príjemné stránky života.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: