WALNUT - Orech kráľovský

Kód: BKT033
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre tých, ktorí sa musia vyrovnať vo svojom živote so zmenou.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Walnut je pre ľudí, ktorí prežívajú vo svojom živote zmenu. Podľa Dr. Bacha je Orech/Walnut liekom pre všetkých, ktorí sa rozhodli urobiť krok vpred, zrušiť staré návyky, a opustiť obmedzenia. Walnut pomáha pri všetkých zmenách - fyzických, psychických aj duševných. Esencia Walnut uľahčuje prechod k novému, dodáva sebadôveru a vieru v seba samého, aby ste vedeli odolať rušivým vplyvom okolia. Vy sami viete , čo je pre vás najlepšie a Walnut posilní túto myšlienku.

Walnut uľahčuje všetky veľké rozhodnutia, keď možno na chvíľu zaváhate napriek tomu, že ste rozhodnutí. Pomáha lepšie zvládnuť aj zmenu životného štýlu (sťahovanie, svadba, narodenie dieťaťa, odchod do dôchodku, nové zamestnanie, nová škola...). Vďaka esencii Walnut, budete mať odstup od vonkajších vplyvov a budete sa viac pozerať vpred. Budete viac odhodlaný ísť cestou, pre ktorú ste sa rozhodli a to aj napriek kritike ostatných. Walnut vám bude prospešný aj keď máte problém prerušiť väzby s minulosťou, ktoré vás stále ťažia.

Negatívny stav Walnut:

Negatívny stav Walnut sa prejavuje neschopnosťou vyrovnať sa so zásadnou zmenou v živote. Užívajte Walnut, ak vám robí problém urobiť zmenu vo svojom živote, ak podliehate názorom iných ľudí, neviete ísť svojou cestou alebo máte pocit, že vás príliš ovplyvňuje vaše okolie. Walnut vám bude pomáhať aj pri konfrontácii s protichodnými názormi a inými rušivými vplyvmi. Walnut pomáha zvládnuť lepšie každú zmenu v živote, ktorej  sa musíte prispôsobiť.

Pozitívny stav Walnut: 

Esencia Walnut vám pomôže prispôsobiť sa akejkoľvek zmene vo vašom živote. Pomôže vám držať sa svojich rozhodnutí a svojej vytýčenej cesty. Budete stáť za tým, pre čo ste sa rozhodli a ľahšie odoláte vplyvom okolia. Walnut vám uľahčí prechod od starého k novému.

Kľúčové príznaky stavu Walnut:

Neschopnosť vyrovnať sa so zmenou v živote. Neschopnosť prerušiť väzby na to čo sa skončilo. Neschopnosť prispôsobiť sa novému životnému štýlu. Podliehanie kritike. Neschopnosť stáť si za svojim. Schádzanie z vlastnej cesty pod vplyvom ostatných.

Pre pozitívne naladenie:

Negatívne vplyvy idú mimo mňa.

Všetko čo ma zdržuje odchádza.

Idem za svojím vnútorným hlasom.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: