SCLERANTHUS - Sklerant ročný

Kód: BKT028
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, sú nestabilní a majú časté výkyvy nálad.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Scleranthus pomáha pri chronickej nerozhodnosti. Človek v stave Scleranthus sa chce venovať jednej alebo dvom veciam, ale nevie sa rozhodnúť ktorej.  Ak je pre vás problém urobiť čo i len malé rozhodnutie, Scleranthus bude pre vás. Nielenže vám uľaví od duševnej traumy, ktorú vám rozhodovanie spôsobuje, ale pomôže vám sústrediť myšlienky.

Lepšie tak zvážite svoje možnosti a nájdete silu urobiť vlastné rozhodnutie. Scleranthus vám tiež pomôže pri výkyvoch nálad a emocionálnej nerovnováhe a to hlavne vtedy, ak sa vaše nálady menia rýchlo. Získate opäť rozhodnosť a dôveru vo vlastné schopnosti. Kľud mysle vám dodá neoceniteľný pocit vnútornej rovnováhy. Ľudia v stave Scleranthus často preskakujú od jednej témy k druhej, nevedia si vybrať jedlo v reštaurácii, nevedia si vybrať medzi dvoma partnermi a kvôli zmene nálady sú schopní sa niekoľkokrát  za deň prezliecť...

Negatívny stav Scleranthus:

Užívajte Scleranthus, keď vám rozhodovanie robí veľké problémy. Negatívny stav Scleranthus spôsobuje, že prelietavate od jednej veci k druhej, ste neistý, neveríte vlastnému úsudku, máte výkyvy nálad a nepokojnú myseľ. Takýto stav spôsobí, že sa človek stiahne do seba a snaží sa potlačiť svoje rozkolísané emócie.

Pozitívny stav Scleranthus: 

Užívanie esencie Sklerant/Scleranthus podporuje rozhodnosť, pomáha zvládnuť neistotu a dospieť k racionálnemu rozhodnutiu. Scleranthus zlepší vašu schopnosť sústrediť sa a rozhodnúť sa. Čoskoro zistíte, že ste vo vnútri oveľa vyrovnanejší

Kľúčové príznaky stavu Scleranthus:

Neschopnosť rozhodnúť sa. Vnútorný nekľud. Emocionálna nestabilita. Prelietavanie od jednej veci k druhej. Výkyvy nálad. Neschopnosť sa sústrediť.

Pre pozitívne naladenie:

Nájdem správne rozhodnutie.

Som v súlade sám so sebou.

Idem po správnej ceste.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: