ASPEN - Topoľ osikový

Kód: BKT002
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia Aspen pomáhá pri pocitoch neurčitého a nedefinovateľného strachu.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Negatívny stav Aspen: Esencia Aspen je určená na strach a úzkosť, ktoré vás prepadnú bez príčiny.  Je to presne ten bezdôvodný pocit strachu, ktorý neviete vysvetliť a napriek tomu cítite akúsi úzkosť. Pocit neurčitého strachu, môže mať rôzny stupeň intenzity, od akýchsi neurčitých obáv až po stavy paniky.

Medzi fyzické prejavy takéhoto neurčitého strachu patrí: náhle návaly potu, triaška, husia koža, nočné mory, nespavosť...ak vás prepadajú z ničo nič nepomenovateľné pocity ohrozenia a obáv, je Aspen tou pravou esenciou pre vás. Dodá vám pocit sebadôvery, ktorá takýto strach oslabí.

Pozitívny stav Aspen: Esencia Aspen vám pomôže prekonať neurčitý strach a dodá vám silu veriť svojmu vnútornému ja, ktoré je bez strachu. S Aspenom si uvedomíte, že strachu nemusíte podľahnúť, pretože na pozadí všetkého je univerzálna moc lásky.

Rozdiel Aspen - Mimulus: Mimulus je na strach z konkrétnych vecí, ktoré viete pomenovať. Aspen je na neurčitý strach a obavy, ktoré vás náhle prepadnú.

Kľúčové príznaky stavu Aspen: neurčité predtuchy a obavy, strach, že sa stane niečo hrozné, ustráchanosť, nevysvetliteľný strach

Pre pozitívne naladenie:

Nechám sa viesť k tomu, čo je pre mňa najlepšie.

Mám srdce plné dôvery.

Som v Božích rukách.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: