Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Keď spánok neprichádza. Bachove kvety a aromaterapia pre zaručene sladké sny

Kto z vás neprežil aspoň jednu noc prehadzovaním sa v posteli? Jedna noc sa dá prežiť, ale ak spánok neprichádza takmer každú noc, začne trpieť telo i mozog. Existuje veľa techník a spôsobov, ako spánku pomôcť. Na vašom mieste by sme vynechali chémiu a vsadili na prírodné produkty, akými sú Bachove kvety a éterické oleje.

spanok

Nedostatok kvalitného spánku sa podpíše na vašom zdraví
Insomnia alebo nespavosť so sebou prináša obrovské množstvo zdravotných rizík. Počas spánku sa v tele tvorí hormón melatonín, ktorý má v organizme nezastupiteľnú úlohu. Pre správne fungovanie, či už fyzické, alebo psychické, by ste mali spať približne 8 hodín. Tento údaj berte len orientačne, pretože dĺžka spánku potrebného na regeneráciu sa odvíja od veku a fyzického stavu. Spať by ste mali chodiť každý večer v približne rovnaký čas a svoje spánkové rituály dodržiavať aj cez víkend. Ak spánok neprichádza veľmi často a vy začnete pociťovať reálne problémy, obráťte sa radšej na odborníka. V opačnom prípade vám hrozia tieto riziká:

Únava a výkyvy nálad

Obezita, poruchy metabolizmu

Duševné ochorenia, hlavne depresia

Oslabenie organizmu – väčšia náchylnosť na respriračné choroby

Kardiovaskulárne problémy

Znižovanie kvality života, rýchlejšie starnutie a iné.

Ako dosiahnuť kvalitný spánok
Kvalitný a osviežujúci spánok sa dá dosiahnuť rôznymi technikami a doplnkami výživy. My vám odporúčame vsadiť na prírodu, ktorá je ukrytá v Bachových esenciách a éterických olejoch.

Bachove kvety – Rescue night
Bachove esencie sa dajú užívať v rôznych podobách. Veľký výber možností aplikácií a užívania vám dáva priestor nájsť spôsob, ktorý vyhovuje vašich požiadavkám. Nespavosť vo väčšine prípadov úzko súvisí s pocitmi napätia. Myšlienky vám behajú ako splašené a spánok neprichádza alebo príde veľmi neskoro. Kvapky Rescue night vašu myseľ oslobodia od zbytočných záťaží a prispejú k rýchlemu zaspávaniu. Kvapky sú vďaka prírodnému zloženiu a sladkej chuti vhodné pre dospelých i deti. Ak vám nevyhovuje kvapková forma, vyskúšajte Bio roll-on Spánok alebo Aura parfém spánok, ktorý vytvorí okolo vás potrebnú spánkovú bioenergiu. Aura parfém zharmonizuje okolité prostredie vďaka kombinácie kvetov s esenciálnymi olejmi.

Zaujímavou možnosťou sú aj Rescue Night perly, ktoré sa jemne rozpustia na jazyku. Príjemná pomarančovo vanilková chuť pôsobí pred spaním upokojujúco a lahodne.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie