Aromaterapia

Aromaterapia je založená na účinkoch prírodných éterických olejov. Tieto oleje pochádzajú z rastlín, majú príjemné vône a hlavne dokážu ovplyvňovať psychiku. Táto obľúbená pomoc z prírody je vhodná aj pre deti. Je však dôležité vždy vybrať kvalitné éterické oleje, ktoré sú pre deti vhodné. preto vždy vyberajte len produkty od overených výrobcov prírodných produktov. V našej ponuke nájdete spoľahlivé značky čo sa týka kvality a znalosti problematiky éterických olejov. Sú to hlavne Nobilis Tilia a Primavera. Výrobky týchto značiek sú špeciálne zostavené pre potreby aj malých detí. Éterické oleje sú veľmi kvalitné, čisté a väčšinou v bio kvalite. Značka Nobilis Tilia dokonca ponúka aj produkty pre novorodencov.

Deti majú radi príjemné svieže vône ako mandarinka, pomaranč, citrón. Využiť môžete praktické roll ony, ktoré sa natierajú na vnútornú stranu zápästia, zmesi éterických olejov, ktoré môžete nakvapkať na aroma kameň, papierovú vreckovku alebo plyšovú hračku. Obľúbené sú aj airspreje - osviežovače vzduchu, ktoré nastriekate do detskej izbičky. Nielenže takýto airsprej vyčistí vzduch, ale aj zlepší náladu či pomôže zaspať. Možností ako využiť veselú a hravú aromaterapiu s deťmi je veľa.

 

Najpredávanejšie

2
15 1215
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.