GENTIAN - Horček horký

Kód: BKT012
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia na boj s pochybnosťami, nedôverou vo vlastné schopnosti a strachu z prekonávania prekážok.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Gentian je pre vás, ak cítite, že sa ľahko necháte odradiť, odkladáte rozhodnutia a máte pocit, že všetko pracuje proti vám. Dr. Bach ho podobne ako Horčicu/Mustard predpisoval na povznesenie ducha. Na rozdiel od Mustard je však Gentian na depresie, ktoré prepuknú zo známych príčin.

Pre stav Gentian je typické prepadanie beznádeji a vzdávanie sa, aj keď viete, že na to máte. Esencia Gentian rozptyľuje tieto negatívne stavy v mysli, ktoré vás zbytočne zaťažujú. Dodá vám schopnosť zostať sám sebou a veriť svojim cieľom.

Negatívny stav Gentian:

Užívajte Gentian, ak sa necháte odradiť aj pri tom najmenšom probléme, nezdare, neistote. Ak nemáte dosť sebadôvery, hoci v kútiku duše veríte, že na to máte, Gentian je pre vás správna voľba.

Pozitívny stav Gentian: 

Gentian podporuje optimizmus a bráni vám myslieť na negatívne skúsenosti v minulosti. Prestane sa obávať aj toho, čo by sa mohlo stať a budete veriť svojim schopnostiam. Posilní vaše vnútorné sebavedomie a dodá vám istotu, ktorú potrebujete, aby ste vedeli zvládnuť problémy, ktoré prídu. Budete úspešní v čomkoľvek, čo podniknete.

Kľúčové príznaky stavu Gentian:

Nedostatok sebadôvery. Ľahko sa necháte odradiť. Pri najmenšom probléme strácate vieru v úspech. Viete, že na to máte, ale aj tak si neveríte. Neustále vás prenasledujú pochybnosti. Prekážky vás hneď odradia.

Pre pozitívne naladenie:

Prekonávanie prekážok ma posilňuje.

Všetko má hlbší zmysel.

Všetko sa uberá pozitívnym smerom.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: