Bachove esencie

Bachove esencie sú jednoduchou pomocou pre náročné detské obdobia. Sú čisto prírodného pôvodu, nespôsobujú žiadne alergie, nemajú vedľajšie účinky a ani neoplyvňujú žiadnu inú liečbu. Pomáhajú pri rôznych psychických stavoch, ktoré sú typické pre detské obdobie ako napr. strach z odlúčenia, strach zo škôlky, návaly hystérie a hnevu, hyperaktivita, obdobie vzdoru, uplakanosť a pod.

Bachove esencie pod názvom Rescue Kids predstavujú prvú základnú pomoc pri malých deťoch na upokojenie, podráždenosť, plačlivosť, nespavosť, prvé zúbky a pod. Pri väčších deťom môžete k Rescue Kids alebo Rescue Remedy pridávať aj samostatné Bachove esencie podľa potreby. Tie obsahujú alkohol avšak pri stanovenom dávkovaní 2 kvapky do pohára s nápojom je toto množstvo minimálne. Rescue Kids sú v plastovej fľaštičke pre väčšiu bezpečnosť pri manipulácii v blízkosti malého dieťaťa.

 

Najpredávanejšie

9
19 1919
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.