LARCH - Smrekovec opadavý

Kód: BKT019
Značka: Nelsons
€16,19
Momentálne nedostupné
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí majú nedostatok sebavedomia.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Užívaním esencie Larch získate sebadôveru, ktorú potrebujete k úspechu. Pre ľudí typu Larch je nedostatok sebadôvery typický. Pochybujú o svojich schopnostiach a sú presvedčení, že všetko o čo sa pokúsia skončí nezdarom. Ak ste v negatívnom stave Larch, tak sa ani nepokúšate niečo urobiť, pretože už dopredu viete, že sa vám to nepodarí. pripravujete sa tak o skvelé príležitosti v živote !

Sami si dokážete racionálne zdôvodniť, prečo by ste sa ho toho nemali púšťať. Za tým sa však skrýva nedostatok sebavedomia. Tieto pocity môžu mať korene už v detstve. Larch pomáha aj pri dočasnej strate viery vo svoje schopnosti ako napr. pred skúškou, v období stresu, pred pracovným pohovorom a pod. Larch dokáže transformovať váš prístup k životu. začnete si veriť, že aj vy môžete byť úspešný. Budete vyrovnanejší, sebavedomejší a naučíte sa využiť každú príležitosť, ktorá sa vám ponúka.

Negatívny stav Larch:

Pre negatívny stav je typický nedostatok sebavedomia a očakávanie zlyhania. Bojíte sa o niečo pokúsiť, lebo vopred očakávate neúspech. Máte pocit, že to čo dokážete vy, neznamená nič oproti tomu, čo dokážu ostatní.

Pozitívny stav Larch: 

Esencia Larch odstraňuje strach z neúspechu. Užívaním Larch pochopíte, že ste tak schopný ako ostatní alebo dokonca schopnejší. Larch vám zdvihne sebavedomie a dodá vám silu skúšať nové veci. Prestanete márniť príležitosti a budete očakávať už len úspech.

Kľúčové príznaky stavu Larch:

Očakávanie neúspechu. Nízke sebavedomie. Neveríte si, že niečo dokážete. Márnenie príležitostí, kvôli strachu z neúspechu. Pocit, že dokážete menej ako ostatní. Nedostatok sebadôvery.

Pre pozitívne naladenie:

Dokážem to a urobím to.

Rozvíjam svoje schopnosti každý deň.

Verím si a budem úspešný.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: