Doprava a platba

A. Ceny dopravy v rámci SR:

Doprava zadarmo v rámci SR pri objednávke tovaru nad 60 EUR.

1. Packeta

 Hmotnosť zásielky Objednávka od 0 do 60 EUR Objednávka nad 60 EUR
0-5 kg
2,80 € ZADARMO

 

2. Kurier GLS

Hmotnosť zásielky
Objednávka od 0 do 60 EUR Objednávka nad 60 EUR
0-40 kg
4,19 € ZADARMO

 

Spôsoby platby v rámci SR

 Spôsoby platby v SR
Objednávka do 60 EUR Objednávka nad 60 EUR
Dobierka
1,80 €
1,80 €
Online platba
ZADARMO ZADARMO
Bankový prevod ZADARMO ZADARMO

 

B. Ceny dopravy do Maďarska

Cena zásielky do Maďarska je 8,00 EUR - platba je možná iba online platobnou kartou alebo bankovým prevodom vopred. Služba je zabezpečovaná cez partnera Zásielkovňu a konkrétny prepravca je vybratý priamo Zásielkovňou podľa aktuálnej situácie s vyťaženosťou kuriérskych spoločností. Informácia o konkrétnom vybranom prepravcovi dostanete po odoslaní na Váš email aj s číslo sledovania Vašej zásielky.

C. Ceny dopravy do ČR - cez Packetu - 4,99 EUR - max. do 5 kg

Ďalšie informácie:


1. Doručenie kuriérom GLS v rámci SR

Výhody doručenia kuriérom GLS

  • doručenie priamo k vám do rúk (domov, do práce, na adresu, kde sa budete zdržiavať)
  • až 3 pokusy na doručenie
  • nemusíte čakať v rade a strácať čas na pošte
  • doručenie do 48 hodín od odoslania (pozor - neznamená to do 48 hodín od uskutočnenia objednávky!) O odoslaní objednávky vám vždy príde informačný email a sms správa. Zásielku môžete očakávať zvyčajne na druhý pracovný deň od obdržania tohto emailu.
  • SMS avízo a email avízo o vyexpedovaní zásielky
  • v deň doručovania SMS a email avízo o približnom čase doručenia s telefónnym číslom na kuriéra.
  • možnosť presmerovania balíka pomocou kliknutia na link v emaili - na inú adresu alebo doručenie v iný deň, prípadne presmerovanie na Parcelshop alebo Balíkomat
  • pred doručením tovaru vám kuriér zatelefonuje, či vás nájde na zadanej adrese a v prípade, že tam nie ste, môžete sa s ním dohodnúť na inom čase doručenia zásielky.
  • v prípade, že vás kuriér nezastihne, vráti sa na vašu adresu ešte 2 krát.

 

2. Packeta v rámci SR.

Objednávku si môžete nechať poslať do pobočiek Packety po celom Slovensku. Pri vypĺňaní objednávky si vyberiete pobočku Zásielkovne vo Vašom meste (po výbere sa Vám zobrazí adresa pobočky Zásielkovne a otváracie hodiny). Zoznam pobočiek, ich adresy a otváracie hodiny nájdete na tejto adrese: http://www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky. Po odoslaní zásielky na pobočku dostanete od nás email a SMS správu s číslom zásielky (neznamená to, že zásielka je pripravená na odber na pobočke). Akonáhle je zásielka pripravená na odber na Vami vybranej pobočke príde vám potvrdzujúci e-mail a SMS. V potvrdzujúcom emaily a SMS od Zásielkovne obdržíte heslo pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta. Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní odo dňa pripravenia zásielky na odber (máte možnosť túto lehotu predĺžiť online až na 21 dní - inštrukcie nájdete v emaily od Zásielkovne). Ak ste si vybrali dobierku, za zasielku zaplatíte na pobočke Zásielkovne - pozor len v hotovosti. Sledovanie zásielok Zásielkovne môžete na tejto adrese: http://www.zasielkovna.sk/vyhledavani/?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1sielky

Objednávky vybavujeme v lehote 1-10 pracovných dní zvyčajne však skôr. Objednávky vybavujeme iba skompletizované - posielame spolu so všetkými položkami, ktoré objednávka obsahuje.

Údaje k platbe vopred:

Tatra Banka: IBAN: SK77 1100 0000 0026 2919 4497

Variabilný symbol: číslo vašej objednávky

Pri platbe zo zahraničia budete k prevodu potrebovať aj:

SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK77 1100 0000 0026 2919 4497