HOLLY - Cezmína ostrolistá

Kód: BKT015
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,99
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí pociťujú negatívne emócie voči inej osobe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esencia Holly sa užíva keď si uvedomíte, že vytvárate intenzívne negatívne emócie voči ostatným. Môže ísť o nenávisť, závisť, túžbu po pomste... Holly vám pomôže sa s týmito pocitmi vyrovnať a postaviť sa voči nim.  Tieto negatívne pocity voči druhým vám môžu spôsobiť veľké duševné aj fyzické problémy a budú vás vnútorne rozorvávať. 

Časté prejavy negatívneho stavu Holly sú žiarlivosť a podozrievavosť, ktoré môžu ďalej vyplynúť do hnevu, agresie, túžbe po pomste...Holly chráni pred všetkým, čo nie je láska. Otvára naše srdce a spája nás s láskou. Veľmi vám pomôže ak zistíte, že nie ste schopný zvládnuť akékoľvek negatívne emócie voči inej osobe.

Negatívny stav Holly:

Negatívny stav Holly sa prejavuje negatívnymi pocitmi voči druhým osobám - závisťou, nenávisťou, túžbou po pomste, hnevom, zatrpknutosťou, agresivitou, žiarlivosťou, podozrievavosťou....

Pozitívny stav Holly: 

Holly vám vráti schopnosť byť vyrovnaný a príjemný voči ostatným. Pomôže vám povzniesť sa nad podozrievavosť a žiarlivosť, čo sú najbežnejšie prejavy negatívneho cesmínového stavu. Naučíte sa dávať lásku bez toho, aby ste očakávali jej opätovanie.

Kľúčové príznaky stavu Holly:

Pociťujete návaly negatívnych emócií voči inej osobe (hnev, agresivitu, žiarlivosť, túžbu po pomste, podozrievavosť...)

Pre pozitívne naladenie:

Som so všetkým spokojný.

Prijímam a odovzdávam lásku.

Otváram svoje srdce.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: