HOLLY - Cezmína ostrolistá

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí pociťujú negatívne emócie voči inej osobe.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT015 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Holly sa užíva keď si uvedomíte, že vytvárate intenzívne negatívne emócie voči ostatným. Môže ísť o nenávisť, závisť, túžbu po pomste... Holly vám pomôže sa s týmito pocitmi vyrovnať a postaviť sa voči nim.  Tieto negatívne pocity voči druhým vám môžu spôsobiť veľké duševné aj fyzické problémy a budú vás vnútorne rozorvávať. 

Časté prejavy negatívneho stavu Holly sú žiarlivosť a podozrievavosť, ktoré môžu ďalej vyplynúť do hnevu, agresie, túžbe po pomste...Holly chráni pred všetkým, čo nie je láska. Otvára naše srdce a spája nás s láskou. Veľmi vám pomôže ak zistíte, že nie ste schopný zvládnuť akékoľvek negatívne emócie voči inej osobe.

Negatívny stav Holly:

Negatívny stav Holly sa prejavuje negatívnymi pocitmi voči druhým osobám - závisťou, nenávisťou, túžbou po pomste, hnevom, zatrpknutosťou, agresivitou, žiarlivosťou, podozrievavosťou....

Pozitívny stav Holly: 

Holly vám vráti schopnosť byť vyrovnaný a príjemný voči ostatným. Pomôže vám povzniesť sa nad podozrievavosť a žiarlivosť, čo sú najbežnejšie prejavy negatívneho cesmínového stavu. Naučíte sa dávať lásku bez toho, aby ste očakávali jej opätovanie.

Kľúčové príznaky stavu Holly:

Pociťujete návaly negatívnych emócií voči inej osobe (hnev, agresivitu, žiarlivosť, túžbu po pomste, podozrievavosť...)

Pre pozitívne naladenie:

Som so všetkým spokojný.

Prijímam a odovzdávam lásku.

Otváram svoje srdce.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.