AGRIMONY - Repík lekársky

Kód: BKT001
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Skrývanie problémov, strachu a obáv za bezstarostnú a veselú tvár.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Bachova kvetová terapia

Ľudia typu Repík / Agrimony majú dve tváre. Jednu verejnú, ktorú ukazujú navonok  a druhú skrytú, ktorú neukazujú nikomu. Vo vnútri ich sužujú starosti a obavy, ale nedajú to na sebe poznať. Snažia sa svoje problémy a emócie skrývať, nielen pred ostatnými, ale niekedy aj sami pred sebou. Svoje vnútorné pocity skrývajú za veselú masku. Veselo žartujú a zabávajú sa, ale hlboko vo vnútri skrývajú úzkosť.

Čím sa však ich problémy zhoršujú, tým väčší problém je ich skrývať. Napriek tomu sa "repíkový" ľudia snažia udržať veselý dojem. Preto sú obľúbenými a dobrými priateľmi. Sú veľmi spoločenskí, snažia sa zabaviť a rozptýliť, len aby nemuseli myslieť na to, čo ich trápi. Niekedy sa môže stať, že kvôli tomu začnú brať problémy na ľahkú váhu a nepodniknú kroky na ich vyriešenie. Esencia Agrimony ich pomôže uskutočniť vnútornú premenu. Prestanú negatívne emócie potláčať hlboko do vnútra. Budú sa vedieť s problémami sebavedome vyrovnať .

Negatívny stav Agrimony:

Negatívny stav Repíku/Agrimony sa prejavuje skrývaním obáv, úzkosti, strachu za veselú a bezstarostnú tvár. Útechu hľadáte v spoločenských aktivitách a rôznych činnostiach, aby ste problémy nemuseli riešiť. Tvárite sa, že neexistujú, ale vo vnútri ste skľúčený.

Pozitívny stav Agrimony: 

Esencia Agrimony vám pomôže odpočinúť si vo vnútri vás. Zlepší vašu schopnosť spracovať problémy. Umožní vám nájsť vo vnútri kľud a mier. Budete vidieť svet naozaj s nadhľadom a s radosťou.

Kľúčové príznaky stavu Agrimony:

Skrývanie problémov, starostí a obáv za usmievavú tvár. Zľahčovanie problémov. Váhavé riešenie problémov. Snaha zabávať sa, aby na "to" nemusel myslieť. Výborný spoločník, ktorý nikdy nehovorí o svojich starostiach.

Pre pozitívne naladenie:

Prijímam skutočnosť takú aká je.

Nachádzam vnútorný pokoj.

Rozoznám v sebe protiklady a spájam ich.

Spájam rôzne úrovne svojej osobnosti.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: