Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Vyrovnajte sa s ťažkými životnými situáciami vďaka sile prírody!

Každý z nás sa občas musí v živote vyrovnať s náročnými situáciami, či už sa jedná o finančné problémy, stratu blízkej osoby, rozchod, stratu zamestnania, prípadne iné zmeny. Všetky tieto faktory významným spôsobom vplývajú na psychiku, a teda aj na celé fungovanie organizmu. Ako vám v tomto prípade pomôžu prírodné Bachove esencie?

Ovplyvniť ľudskú psychiku je pomerne náročné. V niektorých prípadoch jednoducho nedokážete svoju myseľ nastaviť tak, ako by ste chceli. Významné psychické zmeny spôsobené predovšetkým smútkom alebo strachom odznievajú veľmi pomaly a môžu citeľne vplývať na celkové fungovanie organizmu. Ak sa nachádzate v náročnej životnej situácii, väčšinou sa nedokážete sústrediť na vašu prácu, neviete pociťovať šťastie a v neposlednom rade je ovplyvnená aj činnosť niektorých orgánov. Nemáte chuť do jedla, môžete pociťovať tráviace ťažkosti a podobne.

Na uvoľnenie psychiky a urýchlenie návratu do bežného psychického stavu môžete využiť silu Bachových esencií, ktoré sú vyrobené zo špeciálnych bylinných výťažkov. Majú schopnosť harmonizovať psychiku po rôznych traumách a uľahčia vám vyrovnávanie sa s náročnými situáciami.

FotkyFoto_21813871_S

Bachove esencie na rôzne psychické stavy
Jednotlivé esencie majú schopnosť pomáhať pri konkrétnych psychických ťažkostiach. Napríklad, ak máte problém vyrovnať sa s určitou životnou zmenou, vhodným produktom bude Bachova esencia Walnut – orech kráľovský.

V prípade, že zažívate pocity beznádeje a smútku, vám pomôže esencia Gorse – útesovec európsky.

Pre ľudí, ktorí trpia pocitmi najhlbšieho zúfalstva, pripravil Dr. Bach špeciálnu esenciu s názvom Sweet Chestnut – gaštan jedlý.

Tažké traumy alebo prežité šoky vám pomôže prekonať Bachova esencia Star of Betlehem.

Častou príčinou psychických problémov sú udalosti z minulosti, ktoré neviete dostať „von z hlavy“. Proces odpútania sa od minulosti vám zjednoduší esencia Honeysuckle – zimolez kozí list.

Ak sa vo svojom živote často stretávate so stresujúcimi situáciami, môžete so sebou vždy nosiť prvú pomoc v podobe krízovej esencie Rescue remedy. Tá pomáha rýchlo obnoviť psychickú harmóniu, pohodu a vnútorný kľud.

Užívanie Bachových esencií je veľmi jednoduché – stačí ich nakvapkať pod jazyk, prípadne do pohára s vodou. Všetky Bachove esencie sú vyrobené z veľmi jemných prírodných výťažkov, vaše telo tak nezaťažujete žiadnou škodlivou chémiou ako v prípade klasických tabletiek a liekov. Tak neváhajte a harmonizujte svoju psychiku s pomocou sily prírody aj vy!

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie