Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

ELM - Brest

Kód: BKT011
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý prepadajú skľúčenosti pod tlakom úloh a zodpovednosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľudia v stave Elm pociťujú náhlu neschopnosť zvládnuť všetky úlohy a niesť zodpovednosť za ostatných. Sú to obvykle ľudia veľmi schopní  a výkonní z vysokými cieľmi. Ich slabinou je, že dokážu prijímať stále viac a viac práce, ktorú už v určitom bode nie sú schopní zvládnuť. Dostanú sa tak pod tlak. Keď navyše cítia, že od ich rozhodnutia sú závislí aj ostatní, náhle prepadnú zúfalstvu a beznádeji.

Ak sa tento stav zhoršuje, objaví sa depresia, pretože sa boja, že to nezvládnu. Elm im pomôže túto krízu prekonať a získať znovu odhodlanie, vyrovnanosť a vieru v svoje schopnosti. Účinky esencie môžu byť okamžité. Elm rýchlo zotaví ducha  a zaženie nepríjemný pocit, že vám všetko prerástlo cez hlavu.

Negatívny stav Elm:

Negatívny stav Elm sa prejavuje skľúčenosťou a depresiou, kvôli preťaženiu zo zodpovednosti.  Človek v tomto stave má návaly beznádeje a vyčerpania kvôli preťaženiu zodpovednosťou za druhých a úlohami.

Pozitívny stav Elm: 

Elm posilní vašu sebadôveru a umožní vám vidieť veci z nadhľadu. Zodpovednosť prijmete so sebadôverou a odhodlaním bez toho, aby vás ťažila. Získate navyše pocit, že všetko zvládnete s kľudnou mysľou.

Kľúčové príznaky stavu Elm:

Preťaženosť zodpovednosťou. Náhle návaly depresie z preťaženosti úlohami a zodpovednosťou. Prijímanie príliš veľa úloh naraz. Skľúčenosť kvôli veľkej zodpovednosti za ostatných. Často to sú ľudia nenahraditeľný v práci alebo na určitom poste, ktorý robia veci s veľkým odhodlaním nadšením a maximálne zodpovedne.

Pre pozitívne naladenie:

Zvládnem urobiť všetko, čo treba.

Mám len toľko zodpovednosti, koľko unesiem.

Keď to bude potrebné dostanem pomoc.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie