ELM - Brest

Kód: BKT011
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý prepadajú skľúčenosti pod tlakom úloh a zodpovednosti.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia v stave Elm pociťujú náhlu neschopnosť zvládnuť všetky úlohy a niesť zodpovednosť za ostatných. Sú to obvykle ľudia veľmi schopní  a výkonní z vysokými cieľmi. Ich slabinou je, že dokážu prijímať stále viac a viac práce, ktorú už v určitom bode nie sú schopní zvládnuť. Dostanú sa tak pod tlak. Keď navyše cítia, že od ich rozhodnutia sú závislí aj ostatní, náhle prepadnú zúfalstvu a beznádeji.

Ak sa tento stav zhoršuje, objaví sa depresia, pretože sa boja, že to nezvládnu. Elm im pomôže túto krízu prekonať a získať znovu odhodlanie, vyrovnanosť a vieru v svoje schopnosti. Účinky esencie môžu byť okamžité. Elm rýchlo zotaví ducha  a zaženie nepríjemný pocit, že vám všetko prerástlo cez hlavu.

Negatívny stav Elm:

Negatívny stav Elm sa prejavuje skľúčenosťou a depresiou, kvôli preťaženiu zo zodpovednosti.  Človek v tomto stave má návaly beznádeje a vyčerpania kvôli preťaženiu zodpovednosťou za druhých a úlohami.

Pozitívny stav Elm: 

Elm posilní vašu sebadôveru a umožní vám vidieť veci z nadhľadu. Zodpovednosť prijmete so sebadôverou a odhodlaním bez toho, aby vás ťažila. Získate navyše pocit, že všetko zvládnete s kľudnou mysľou.

Kľúčové príznaky stavu Elm:

Preťaženosť zodpovednosťou. Náhle návaly depresie z preťaženosti úlohami a zodpovednosťou. Prijímanie príliš veľa úloh naraz. Skľúčenosť kvôli veľkej zodpovednosti za ostatných. Často to sú ľudia nenahraditeľný v práci alebo na určitom poste, ktorý robia veci s veľkým odhodlaním nadšením a maximálne zodpovedne.

Pre pozitívne naladenie:

Zvládnem urobiť všetko, čo treba.

Mám len toľko zodpovednosti, koľko unesiem.

Keď to bude potrebné dostanem pomoc.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: