Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Ako zvládnuť prvé školské dni pomocou Bachových kvetov?

Letné prázdniny sa už pomaly blížia ku svojmu koncu, čo znamená len jedno – všetky menšie aj väčšie deti sa začínajú vracať do školských lavíc. Ako im v tomto čase môžu pomôcť Bachove kvety?

Návrat do školských lavíc je takmer vždy sprevádzaný stresom a veľkými zmenami v psychike človeka. Predsa len, preladiť sa z prázdninového ničnerobenia na každodenný psychický výkon nie je práve najjednoduchšia vec pod slnkom. Stres, napätie, nepokoj a ďalšie nežiadúce psychické stavy zažíva celé spektrum školákov, od prváčikov na základnej škole, až po dospelých vysokoškolákov.

Práve v tomto čase je dobré mozgu pomôcť prispôsobiť sa novému režimu. Mozog totiž v spojení s celou nervovou sústavou tvorí základ fungovania ľudského organizmu a jeho nesprávne nastavenie môže spôsobiť radu ďalších vážnejších problémov. Ako príklad môžeme uviesť bolesti hlavy, tráviace ťažkosti, nevoľnosť, či dokonca celkovú telesnú slabosť, ktorú spôsobuje nadmerný stres.

FotkyFoto_24205499_M

Výnimočná kombinácia nielen pre školákov
Stres zo školy, ale aj z ďalších ťažkých životných situácií, vám pomôžu prekonať práve Bachove kvety, ktoré zoženiete v podobe účinných kvapiek. Bachove kvapky obsahujú špeciálne výťažky z kvetov Devätorníka peniažtekovitého, Netýkavky žliazkatej, Bielej lesnej révy, Bledavky okolíkatej a Slivky čerešňoplodej, ktoré pôsobia ako balzam na psychiku a celú nervovú sústavu človeka.

Bachova terapia spočíva v tom, že si krízové kvapky kvapkáte pod jazyk, odkiaľ sa rýchlo absorbujú do tela. Kvapky zlepšujú psychickú pohodu, citeľne zmierňujú stres, nervozitu, obavy a navodzujú harmóniu. Najmenším deťom, ale aj dospelým, tak pomáhajú prekonať stres a obavy z nových ľudí, náročných situácií a iných javov zaťažujúcich psychiku.

Kvapky Rescue Remedy, ktorých základom je práve krízová esencia z Bachových kvetov, neobsahujú alkohol a nie sú návykové ani pri dlhodobom užívaní. Pre najlepší účinok sa odporúča užiť 4 kvapky 4-krát denne, buď priamo pod jazyk, alebo ich môžete nakvapkať do svojho obľúbeného nápoja. Bachove kvapky Rescue Remedy prichádzajú v praktickom balení, ktoré môžete nosiť všade so sebou. Ak vám kvapky nevyhovujú, alternatívou sú Rescue pastilky. Tie si určite obľúbia aj deti a navyše cmúľanie cukríku samo o sebe ukľudňuje. Tak neváhajte a uľahčite si náročné životné situácie vďaka Bachovým kvapkám aj vy!

rescue remedy_rescue pastilky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie