Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Ako podporiť chudnutie pomocou Bachovej terapie

Bachove kvetové esencie sú výborným pomocníkom pri držaní diét. Pomáhajú vyrovnať sa kolísaním nálad, upevňujú odhodlanie a tlmia nervozitu. Počas diéty je človek často podráždený, trápia ho návaly hladu alebo náhle prestane veriť v dobrý výsledok. Jednotlivé Bachove esencie pomôžu takéto stavy prekonať. Ako si vybrať tie správne ? Predovšetkým musíte vy vedieť ako sa cítite a čo je pre vás to najťažšie pri držaní diéty.

Pri chudnutí pomáhajú tieto Bachove esencie:

Gentian / Horček horký - Pomôže vám zvládnuť krízu, keď prestávate veriť v úspech. Máte pocit, že jete málo a zdravo, no váha ukazuje stále tú istú hmotnosť ? Frustruje vás tento pocit tak, že to chcete vzdať ? Gentian vám pomôže prekonať pochybnosti a frustráciu . Dodá vám odhodlanie pokračovať ďalej.

Impatiens / Netýkavka žliazkatá - Dodá vám trpezlivosť, aby ste sa zamerali na trvalé výsledky. Pri chudnutí rýchle diéty obvykle nemajú dlhodobý efekt. Impatiens vás zbaví netrpezlivosti a túžby po rýchlom výsledku, čo by mohlo viesť práve k opačnému efektu. Netrpezlivosť zbytočne vytvára nervozitu a napätie, čo môže narušiť vaše odhodlanie. Pozitívny výsledok dosiahnete len vtedy,keď budete vnútorne vyrovnaný a pokojný.

Chestnut Bud / Pagaštan konský - Zabraňuje opakovaniu stále rovnakých chýb. Pomôže vám, keď ste sa už niekoľko krát pokúšali schudnúť, ale vždy ste podľahli obľúbenému nezdravému jedlu. Staré návyky v jedle sa ťažko prekonávajú a niekedy sa z nich ťažko vymaniť. Chestnut Bud vás podporí pri prekonávaní vašich starých zlozvykov.

Crab Apple / Plané jablko - Pomôže vám, keď ste so sebou a svojím vzhľadom stále nespokojný. Váš problém možno nebude vo váhe, ale v tom, že sa neviete prijať. Často podliehame túžbe vyzerať dokonalo podľa určitých parametrov a predstáv. Frustruje nás náš nedokonalý vzhľad, pretože sme zo všetkých strán obklopený dokonalými telami z reklám.  Crab Apple je esencia, ktorá vám pomôže akceptovať sám seba aj s nedokonalosťami. Crab Apple vám umožní vidieť vlastnú vnútornú hodnotu a mať sám seba rád.  Je to čistiaca esencia, ktorá pomáha aj pri detoxikačných kúrach.

Hornbeam / Hrab obyčajný - Dodá vám odhodlanie začať zdravú diétu. Pomáha hlavne vtedy, keď už dlho plánujete "niečo so sebou urobiť", ale stále sa akosi neviete odhodlať a konečne začať. Hornbeam vám dodá chuť a radosť z očakávaných výsledkov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie