Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Ako zvládnuť prvé dni v škole

Blížia sa prvé školské dni a tie prinášajú so sebou aj množstvo pocitov. Na jednej strane to môže byť radosť a nadšenie so stretnutia so spolužiakmi, no u niektorých detí sa môže objaviť aj strach, nervozita a obavy z nových povinností, situácií a nového kolektívu.

Podvedomé obavy majú často aj rodičia a to hlavne z toho ako ich deti nový školský rok zvládnu. Prispôsobiť sa novému režimu, povinnostiam chvíľu potrvá. V tomto náročnom období sú Bachove esencie ako stvorené na prekonanie stresu a nervozity, ktoré tieto dni prinášajú.

Rescue Remedy alebo Krízová esencia

Pre riešenie takýchto situácií je tu Rescue Remedy alebo krízová esencia s Bachovými kvetmi. Táto prvá pomoc s čisto prírodným zložením a bez vedľajších účinkov je vhodná pre deti aj pre dospelých na prekonanie stresu, nervozity, strachu. Rescue Remedy kvapky obsahujú 5 základných Bachových kvetov.

Star of Betlehem pomáha prekonať traumu a šok

Rock rose pomáha pri stavoch paniky

Clematis podporuje sústredie a koncentráciu na prítomnosť

Impaties podporuje trpezlivosť a pokoj

Cherry plum mierni vnútorné napätie

FotkyFoto_16048739_S

Ak vaše dieťa už ku koncu prázdnin pociťuje obavy z nového školského roka, kľudne začnite s užívaním skôr. Bude tak viac pripravené, keď sa škola naozaj začne.

Rescue Remedy Bachove kvapky sú vhodné pre deti od 3 rokov, takže ak budete mať doma škôlkára, môže užívať kvapky tiež. Práve u menších detí býva prvé odlúčenie od rodičov náročné a nie všetky deti ho zvládajú úplne v pohode.

Pre deti vždy vyberajte Rescue Remedy bez obsahu alkoholu. Nemusíte sa obávať, že by dieťa bolo v škole ospalé alebo utlmené. Bachove kvapky takto účinok nemajú. Pôsobia jemným spôsobom na harmonizáciu psychiky a pomáhajú prekonať bloky.

A ak budete z nových povinností vystresovaný aj vy, kľudne môžete Bachove kvapky vyskúšať. Ľahšie prekonáte stres v práci, návaly povinností a tlak zo zodpovednosti.

Ako sa Rescue Remedy kvapky užívajú

Bachove esencie sa predávajú vo forme kvapiek, ktoré nakvapkáte do pohára s vodou a vypijete ich. Môžete ich nakvapkať aj do čaju alebo džúsiku, majú neutrálnu chuť. Ideálne je užívanie 4 x denne 4 kvapky, ale ak vám to režim nedovoľuje, kľudne si to môžete prispôsobiť.

Pomocou Bachových kvapiek zvládnete prvé dni nového školského roka v kľude a pohode. Nápomocné vám môžu byť počas celého školského roka, hlavne v období písomiek, skúšok či maturít.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie