OLIVE - Oliva európska

16 hodnotení
 
 

Bachova kvetová esencia Oliva pomáha pri totálnom fyzickom aj duševnom vyčerpaní.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT023 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Oliva pomáha vysporiadať sa z príznakmi duševného aj fyzického vyčerpania. Keď máte pocit, že už je toho na vás priveľa a zásoby energie sú totálne vyčerpané, Oliva bude tá správna voľba pre vás.

Obnovuje rezervy duševnej aj fyzickej energie. Oživuje telo, myseľ aj ducha. Cesta životom je niekedy namáhavá aj bez veľkých problémov a preto sa môžete cítiť prechodne vyčerpaný. Oliva vás opäť nabije energiou. Dodá vám schopnosť vyrovnať sa so životom a isť ďalej.

Negatívny stav Olive:

Úplne duševné a fyzické vyčerpanie, pocit opotrebovanosti. Zdá sa vám, že všetko si vyžaduje veľmi veľa úsilia a že je to už nad vaše sily. Prežívate hlbokú vnútornú únavu. Máte veľkú potrebu spánku. Kvôli únave nemáte potešenie zo života a každodenný život vás vyčerpáva.

Pozitívny stav Olive: 

Užívanie esencie Olive vám pomôže zmobilizovať a obnoviť vnútornú silu a vitalitu. Naučíte sa počúvať svoj vnútorný hlas a pochopíte, že ste schopný sa vyrovnať aj s najväčším tlakom a požiadavkami.

Kľúčové príznaky stavu Olive:

totálna fyzická, psychická aj duševná únava, veľká potreba spánku, nechuť do života kvôli únave, cítite sa vyžmýkaný, opotrebovaný, už nevládzete ďalej

Pre pozitívne naladenie:

Cítim, ako ku mne prúdi sila.

poznám potreby svojho tela.

Mám dostatok sily na všetky úlohy.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.