CHICORY - Čakanka obyčajná

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre majetníckych ľudí, ktorí sa druhým príliš starajú do života.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT008 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Ľudia typu Chicory sa na prvý pohľad môžu zdať ako srdeční a starostliví. V negatívnom stave sa však zmenia na samoľúbych a náročných na pozornosť. Môže sa zdať, že človek Chicory je veľmi obetavý a zasvätil svoj život pomoci druhým. V skutočnosti je však majetnícky a neustále sa ostatným stará do života. Keď však ho ostatní odmietajú, začne sa ľutovať a nechápe ako je možné, že jeho pomoc je odmietnutá. Často je to prípad extrémne starostlivých rodičov alebo priateľov.

V najhoršom prípade sa títo ľudia môžu stať emocionálnymi pijavicami. Blahobyt, ktorý sa snažia ostatným zabezpečiť je klamlivý. Ich oddanosť a záujem o vás môže byť prehnaný a majetnícky. Oslobodiť sa od takého citového vydierača je veľmi obtiažne. Esencia Chicory je v tomto prípade veľmi nápomocná. Dokáže utlmiť sklony k samoľúbosti a sebeckosti. Človek Chicory sa tak stane bezstarostnejší a druhým bude s láskou pomáhať bez nároku na protislužbu.

Negatívny stav Chicory:

V negatívnom stave Chicory ste, keď  si nadmerne vyžadujete čas a pozornosť ostatných. Ste emotívne príliš naviazaný na konkrétnu osobu, často prípad rodič - dieťa. Ak neustále a s chuťou komentujete, opravujete a kritizujete druhých, Čakanka bude správna voľba pre vás.  Pokiaľ sa vám nedostáva toľko pozornosti, koľko by ste očakávali, cítite sa zranený a zatrpknutý.

Pozitívny stav Chicory: 

Chicory premení vašu samoľúbosť a sebecké sklony na úprimný záujem byť druhým nápomocný. Budete schopný rozdávať lásku ostatným bez očakávania protihodnoty.

Kľúčové príznaky stavu Chicory:

Majetnícka láska. Prehnaná starostlivosť o druhých. Extrémne starostlivý rodič. Chcete druhým "len" to najlepšie. Ste roztrpčený, keď vám nevenujú pozornosť. Neustále druhých opravujete, kritizujete a usmerňujete. Staráte sa druhým do života.

Pre pozitívne naladenie:

Moja láska k druhým je nezištná.

Rešpektujem hranice ostatných.

Nechávam druhých žiť svoj život.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.