POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

CHICORY - Čakanka obyčajná

Kód: BKT008
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre majetníckych ľudí, ktorí sa druhým príliš starajú do života.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľudia typu Chicory sa na prvý pohľad môžu zdať ako srdeční a starostliví. V negatívnom stave sa však zmenia na samoľúbych a náročných na pozornosť. Môže sa zdať, že človek Chicory je veľmi obetavý a zasvätil svoj život pomoci druhým. V skutočnosti je však majetnícky a neustále sa ostatným stará do života. Keď však ho ostatní odmietajú, začne sa ľutovať a nechápe ako je možné, že jeho pomoc je odmietnutá. Často je to prípad extrémne starostlivých rodičov alebo priateľov.

V najhoršom prípade sa títo ľudia môžu stať emocionálnymi pijavicami. Blahobyt, ktorý sa snažia ostatným zabezpečiť je klamlivý. Ich oddanosť a záujem o vás môže byť prehnaný a majetnícky. Oslobodiť sa od takého citového vydierača je veľmi obtiažne. Esencia Chicory je v tomto prípade veľmi nápomocná. Dokáže utlmiť sklony k samoľúbosti a sebeckosti. Človek Chicory sa tak stane bezstarostnejší a druhým bude s láskou pomáhať bez nároku na protislužbu.

Negatívny stav Chicory:

V negatívnom stave Chicory ste, keď  si nadmerne vyžadujete čas a pozornosť ostatných. Ste emotívne príliš naviazaný na konkrétnu osobu, často prípad rodič - dieťa. Ak neustále a s chuťou komentujete, opravujete a kritizujete druhých, Čakanka bude správna voľba pre vás.  Pokiaľ sa vám nedostáva toľko pozornosti, koľko by ste očakávali, cítite sa zranený a zatrpknutý.

Pozitívny stav Chicory: 

Chicory premení vašu samoľúbosť a sebecké sklony na úprimný záujem byť druhým nápomocný. Budete schopný rozdávať lásku ostatným bez očakávania protihodnoty.

Kľúčové príznaky stavu Chicory:

Majetnícka láska. Prehnaná starostlivosť o druhých. Extrémne starostlivý rodič. Chcete druhým "len" to najlepšie. Ste roztrpčený, keď vám nevenujú pozornosť. Neustále druhých opravujete, kritizujete a usmerňujete. Staráte sa druhým do života.

Pre pozitívne naladenie:

Moja láska k druhým je nezištná.

Rešpektujem hranice ostatných.

Nechávam druhých žiť svoj život.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie