HORNBEAM - Hrab obyčajný

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre stavy únavy a vyčerpania z povinností, ktoré vás čakajú.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT017 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Hornbeam sa často nazýva aj liek "pondelkového rána", pretože pomáha pri nechuti k práci a povinnostiam. Hornbeam je vhodnou voľbou, keď sa cítite telesne aj duševne vyčerpaní, už len pri pomyslení na to koľko práce vás čaká. Typickým príznakom stavu Hornbeam je, keď odkladáte nejakú úlohu, ktorú sa vám nechce riešiť.

Esencia Hornbeam vám dodá chuť a impulz, ktorý potrebujete, aby ste začali pracovať. Keď Hornbeam začne účinkovať, uvedomíte si, že všetky tie nepríjemné pocity niekde zmizli. Pustíte sa do úloh, ktoré máte pred sebou a dokončíte ich bez veľkých problémov.

Negatívny stav Hornbeam:

Užívajte Hornbeam vtedy, keď máte pocit, že vám chýba sila na plnenie každodenných úloh, keď odkladáte povinnosti, ste unavení z množstva úloh, ktoré vás čakajú. Ak ráno vstávate veľmi unavení s pocitom, že vás čakajú povinnosti, ktoré nevládzete už riešiť, ste vo negatívnom stave Hornbeam.

Pozitívny stav Hornbeam: 

Esencia Hornbeam podporuje myseľ . Vďaka Hornbeamu budete mať čistú a jasnú hlavu. Posiľní vaše sebavedomie a budete si veriť, že všetky úlohy, ktoré vás čakajú dokážete zvládnuť. Viera vo vlastné sily vám vám pomôže dokončiť každú úlohu, ktorá je pred vami, aj keď sa vám na prvý pohľad bude zdať nad vaše sily.

Kľúčové príznaky stavu Hornbeam:

Nechuť do práce. Nechuť riešiť úlohy a povinnosti. Zdá sa vám, že nemáte dosť sily riešiť všetky povinnosti, ktoré sú pred vami. Vstávate úplne unavení. Syndróm pondelkového rána.

Pre pozitívne naladenie:

Všetko ľahko zvládnem.

To čo robím mi robí radosť.

Cítim sa čerstvo a bdelo.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.