WILD OAT - Stoklas konáristý

Kód: BKT036
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre tých, ktorí nevedia nájsť tú správnu cestu v živote.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Stoklas konáristý / Wild Oat je typický krátkou dobou kvitnutia. Dr. Bach ho predpisoval, všetkým, ktorí sa ocitli na "križovatke" a nevedeli ako a kam ďalej. Užívanie Wild Oat sa odporúča, ak ste frustrovaný a nespokojný, kvôli tomu, že neviete nájsť správnu cestu v živote. Ocitli ste sa v určitom bode, ale neviete ako pokračovať ďalej. Wild Oat veľmi pomáha ľuďom, ktorý si napriek svojim schopnostiam a talentu nevedia nájsť v živote smer, ktorý by ich napĺňal a mohli by sa mu naplno venovať.

Tento pocit je mimoriadne frustrujúci a môže viesť k tomu, že človek skúša jednu vec za druhou aby našiel to pravé. Neustálym začínaním čohosi premárni veľa času aj úsilia. Wild Oat podporuje načúvanie svojmu vnútornému hlasu, ktorý vám napovie, ktorá cesta je pre vás tá správna. Zrazu sa vám všetok ten zmätok ujasní a budete vedieť, čo naozaj v živote chcete a ktorým smerom sa máte vydať. Pochopíte, na čo ste predurčený.

Negatívny stav Wild Oat:

Negatívny stav Wild Oat sa prejavuje frustráciou a nespokojnosťou, kvôli tomu, že si neviete určiť v živote správny smer. Máte pocit nenaplnenia, nedokáže správne rozpoznať svoje schopnosti a talent. Chcete niečo dosiahnuť, ale neviete, čo presne by to malo byť.

Pozitívny stav Wild Oat: 

Wild Oat podporí vašu schopnosť pochopiť seba samého a svoje jedinečné predurčenie. Budete si vedieť ujasniť svoje ciele a to, ktorým smerom sa chcete uberať. Pochopíte, čo je pre vás najvhodnejšie a najsprávnejšie. Vaša vlastná a jedinečná cesta, ktorú objavíte vás bude napĺňať.

Kľúčové príznaky stavu Wild Oat:

Frustrácia, kvôli nenaplneniu v živote. Neschopnosť nájsť si vlastnú cestu. Neviete čomu sa máte venovať. Stále s niečím začínate odznova. Hľadáte "to pravé " pre vás. Chcete niečo dosiahnuť, ale neviete presne čo.

Pre pozitívne naladenie:

Vnútorne idem v predurčenom smere života.

Nechám sa viesť.

Priťahujem k sebe vhodné možnosti.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: