GORSE - Útesovec európsky

Kód: BKT013
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý úplne stratili nádej a podľahli hlbokému pesimizmu.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Stav Gorse sa niekedy opisuje ako zhoršený stav Gentian. Keď ľudia typu Gentian chcú všetko vzdať, keď sa veci skomplikujú. Človek v stave Gorse to aj naozaj urobí. Upadne do stavu hlbokého pesimizmu a beznádeje, z ktorej nevie nájsť cestu von. Napriek tomu, že ľudia v okolí mu navrhujú schodné riešenia, nedokáže sa vzchopiť a prekonať pesimizmus.

Do stavu Gorse sa často dostávajú ľudia, ktorý majú dlhodobé zdravotné problémy. Podstúpili už množstvo liečebných postupov a stratili vieru, že im ešte niečo môže pomôcť. Sú síce schopní sa ešte na ďalšiu liečbu odhodlať (na rozdiel od Wild Rose), ale aj tak už neveria ničomu. Takéto negatívne nálady však chorobu ešte viac posilňujú, preto je potrebné s týmto stavom niečo robiť. Gorse v Bachovom liečebnom systéme stelesňuje Nádej. Je to presne to, čo človek v tomto stave potrebuje. Gorse je pre všetkých, ktorí stratili odvahu skúšať to ďalej.

Negatívny stav Gorse:

Užívajte Gorse v stavej hlbokej depresie, do ktorej ste sa dostali po tom ako sa vám niečo nevydarilo. Typickým príznakom Gorse je ťažký pesimizmus, strata viery, že sa niečo môže podariť a strata viery v lepšiu budúcnosť.

Pozitívny stav Gorse: 

Gorse obnoví vaše sily a dodá vám túžbu znovu si vytvoriť emocionálnu rovnováhu. Vyvedie vás z temnoty a tým vám pomôže získať sebauvedomenie a sebadôveru. Budete hrdí na to, kto ste a na to čo ste schopní dosiahnuť.

Kľúčové príznaky stavu Gorse:

Upadnutie do totálnej beznádeje po nezdare. Hlboký, ťažký pesimizmus. Strata viery v budúcnosť. Hlboká depresia, kvôli konkrétnej príčine.

Pre pozitívne naladenie:

Nádej znamená uzdravenie.

Každý deň má nové možnosti.

Všetko sa vyvíja správnym smerom.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: