CENTAURY - Zemežlč menšia

Kód: BKT004
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sú príliš submisívny a ľahko sa podriadia ostatným.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia Zemežlče sú často tak jemní a submisívni, že sa ľahko poddajú ostatným. Napriek tomu, že sú šikovní a talentovaní, neuspejú v dosiahnutí toho, čo by chceli. Je to preto, že sa veľmi ľahko poddajú ostatným a nechajú so sebou manipulovať. Nevedia zobrať osud do vlastných rúk a urobiť niečo pre seba. Silnejšie osobnosti zneužívajú ich dobrotu a ochotu.

Ľudia typu Centaury sa voči takémuto nátlaku nevedia brániť a jednoducho sa podriadia. Prijímajú na seba všetky povinnosti, čo im pridelia, snažia sa všade pomáhať a aj keď sú chorý sú veľmi ochotní. Následkom takéhoto preťaženia je veľká fyzická  vyčerpanosť. Nedokážu však povedať "nie" . Esencia Centaury  im dodá silu sústrediť sa aj na seba a svoje potreby. Budú si vedieť zachovať zmysel pre individualitu a zodpovednosť za kvalitu svojho života.

Negatívny stav Centaury:

Ľudia v negatívnom stave Centaury nedokážu odmietnuť neprimerané požiadavky ostatných. Sú príliš pasívni a nechajú so sebou manipulovať. Často s nimi ostatní jednajú ako "s handrou". Ľudia typu Centaury nemajú dostatok vôle, odvahy a sily stáť si za svojou pravdou . Potláčajú svoje potreby a priania. Nedokážu vyvinúť ani najmenší odpor, keď to je potrebné.

Pozitívny stav Centaury: 

Esencia Centaury vám pomôže vzchopiť sa, keď to najviac potrebujete. Upevníte si svoju vlastnú osobnosť a budete schopný stáť si za svojím názorom. Uvedomíte si, že vy sami ste zodpovedný za svoj život a musíte podľa toho aj jednať.

Kľúčové príznaky stavu Centaury:

Podriadenosť. Submisívnosť. Neschopnosť odmietnuť úlohy. Nevie povedať "nie". Snaha všetko urobiť a všetkým pomôcť. Ľahko sa podriadi ostatným. Pasivita. Slabá vôľa.

Pre pozitívne naladenie:

Robím to, čo je dobré pre mňa.

Dbám na svoje potreby.

Vnímam svoju individualitu.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: