BEECH - Buk lesný

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí neustále kritizujú ostatných a sú netolerantní voči ich názorom.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT003 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Beech vám pomôže vidieť v živote viac krásy. Je vhodnou esenciou pre tých, ktorí potrebujú vidieť viac krásy a dobra v ostatných. Príznakom negatívneho bukového stavu je netolerantnosť voči ostatným. V tomto stave máte sklon všetkých kritizovať za ich názory, správanie a činy. Všetko odsudzujete bez toho, aby ste si vypočuli aj názor druhých.

Chýba vám pochopenie pre ostatných. Okrem toho sa stávate podráždený a nepríjemný. V očiach ostatných ste nepríjemným kritikom. Máte negatívny postoj, ste arogantný, bez akejkoľvek pokory. Tento váš netolerantný prístup z vás urobí samotára, pretože zabraňuje vytvoreniu akéhokoľvek dlhodobejšieho vzťahu. Esencia Beech vám pomôže nájsť vo svojom vnútri pochopenie pre ostatných a ich chyby. Pochopíte, že aj pre vás bude užitočné, keď si vypočujete názor ostatných. Budete rešpektovať názor ostatných bez kritizovania.

Negatívny stav Beech:

Negatívny stav Beech sa prejavuje veľkou netoleranciou voči názorom, správaniu a činom ostatných. V negatívnom stave Beech neustále ostatných kritizujete za ich chyby.

Pozitívny stav Beech: 

Esencia Beech vás podporí v tom, aby ste v ostatných videli to dobré. Budete tolerantnejší  a nájdete v sebe pochopenie aj pre ostatných. Budete vedieť ostatných naozaj počúvať a aj vnímať čo hovoria. Kritizovanie sa zmení na konštruktívnu diskusiu.

Kľúčové príznaky stavu Beech:

Netolerantnosť voči ostatným. Kritizovanie druhých. Neprijímanie názorov ostatných. Neschopnosť vypočuť si ostatných.

Pre pozitívne naladenie:

Rád si vypočujem názor ostatných.

Názor druhých je pre mňa dôležitý.

Každý má svoje chyby.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.