POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

BEECH - Buk lesný

Kód: BKT003
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí neustále kritizujú ostatných a sú netolerantní voči ich názorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esencia Beech vám pomôže vidieť v živote viac krásy. Je vhodnou esenciou pre tých, ktorí potrebujú vidieť viac krásy a dobra v ostatných. Príznakom negatívneho bukového stavu je netolerantnosť voči ostatným. V tomto stave máte sklon všetkých kritizovať za ich názory, správanie a činy. Všetko odsudzujete bez toho, aby ste si vypočuli aj názor druhých.

Chýba vám pochopenie pre ostatných. Okrem toho sa stávate podráždený a nepríjemný. V očiach ostatných ste nepríjemným kritikom. Máte negatívny postoj, ste arogantný, bez akejkoľvek pokory. Tento váš netolerantný prístup z vás urobí samotára, pretože zabraňuje vytvoreniu akéhokoľvek dlhodobejšieho vzťahu. Esencia Beech vám pomôže nájsť vo svojom vnútri pochopenie pre ostatných a ich chyby. Pochopíte, že aj pre vás bude užitočné, keď si vypočujete názor ostatných. Budete rešpektovať názor ostatných bez kritizovania.

Negatívny stav Beech:

Negatívny stav Beech sa prejavuje veľkou netoleranciou voči názorom, správaniu a činom ostatných. V negatívnom stave Beech neustále ostatných kritizujete za ich chyby.

Pozitívny stav Beech: 

Esencia Beech vás podporí v tom, aby ste v ostatných videli to dobré. Budete tolerantnejší  a nájdete v sebe pochopenie aj pre ostatných. Budete vedieť ostatných naozaj počúvať a aj vnímať čo hovoria. Kritizovanie sa zmení na konštruktívnu diskusiu.

Kľúčové príznaky stavu Beech:

Netolerantnosť voči ostatným. Kritizovanie druhých. Neprijímanie názorov ostatných. Neschopnosť vypočuť si ostatných.

Pre pozitívne naladenie:

Rád si vypočujem názor ostatných.

Názor druhých je pre mňa dôležitý.

Každý má svoje chyby.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie