STAR OF BETLEHEM - Bledavka okolíkatá

Kód: BKT029
Značka: Nelsons
€16,19
3 - 7 dní
Variant

Bachova kvetová esencia na spracovanie následkov po šoku, traume, nehode, zlej správe, zranení...

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Star of Betlehem vám pomôže vyrovnať sa s následkami šoku. Patrí medzi päť esencií, ktoré Dr. Bach zahrnul do Krízovej esencie / Rescue Remedy. Star of Betlehem dokáže neutralizovať šok a pomáha vyrovnať sa so zlými správami, nehodou, stratou blízkeho... Okrem akútneho bezprostredného šoku sa osvedčil aj pri odstraňovaní následkov šoku, ktorý sa stal v minulosti.

Niekedy sú emócie, ktoré následkom šoku vznikajú potlačené a ostávajú vo vnútri. Takéto potlačenie emócií môže postupne vyústiť do do nepríjemných príznakov či už psychických alebo fyzických.  Star of Betlehem dáva priechod nahromadeným emóciám a uľaví tak od tlaku, ktorý vo vašom vnútri spôsobujú. Niekedy môžete takéto nahromadené emócie mať v sebe týždne, mesiace aj roky. Pokiaľ máte pocit, že určitá udalosť bola pre vás traumou, s ktorou ste sa nevyrovnali, užívajte Star of Betlehem.

Negatívny stav Star of Betlehem:

Negatívny stav Star of Betlehem je charakterizovaný silným rozrušením po šoku alebo traumatickej príhode. Môže ísť o bezprostredný stav šoku ale aj o traumatickú udalosť z minulosti, s ktorou ste sa doposiaľ nevyrovnali.

Pozitívny stav Star of Betlehem: 

Star of Betlehem pomáha spracovať traumu po šoku, či už náhlom alebo šoku, ktorý sa stal v minulosti a dodnes vo vás zanechal následky.  Je prvou esenciou, ktorá sa užíva, keď prežívate veľký smútok a žiaľ. Pomáha vám postaviť sa opäť na nohy a prekonať žiaľ...

Kľúčové príznaky stavu Star of Betlehem:

Stav šoku. Traumatizujúca udalosť. Šok zo zlej správy, nehody, straty blízkeho, zranenia, stav obrovského smútku a žiaľu. Šok v minulosti, ktorý vo vás zanechal následky. Nespracované následky dávneho šoku.

Pre pozitívne naladenie:

Moje energetické bloky sa uvoľňujú.

Celý môj organizmus dýcha.

Moje vnútro sa harmonizuje.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: