POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

STAR OF BETLEHEM - Bledavka okolíkatá

Kód: BKT029
5 hodnotení
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia na spracovanie následkov po šoku, traume, nehode, zlej správe, zranení...

Detailné informácie

Podrobný popis

Star of Betlehem vám pomôže vyrovnať sa s následkami šoku. Patrí medzi päť esencií, ktoré Dr. Bach zahrnul do Krízovej esencie / Rescue Remedy. Star of Betlehem dokáže neutralizovať šok a pomáha vyrovnať sa so zlými správami, nehodou, stratou blízkeho... Okrem akútneho bezprostredného šoku sa osvedčil aj pri odstraňovaní následkov šoku, ktorý sa stal v minulosti.

Niekedy sú emócie, ktoré následkom šoku vznikajú potlačené a ostávajú vo vnútri. Takéto potlačenie emócií môže postupne vyústiť do do nepríjemných príznakov či už psychických alebo fyzických.  Star of Betlehem dáva priechod nahromadeným emóciám a uľaví tak od tlaku, ktorý vo vašom vnútri spôsobujú. Niekedy môžete takéto nahromadené emócie mať v sebe týždne, mesiace aj roky. Pokiaľ máte pocit, že určitá udalosť bola pre vás traumou, s ktorou ste sa nevyrovnali, užívajte Star of Betlehem.

Negatívny stav Star of Betlehem:

Negatívny stav Star of Betlehem je charakterizovaný silným rozrušením po šoku alebo traumatickej príhode. Môže ísť o bezprostredný stav šoku ale aj o traumatickú udalosť z minulosti, s ktorou ste sa doposiaľ nevyrovnali.

Pozitívny stav Star of Betlehem: 

Star of Betlehem pomáha spracovať traumu po šoku, či už náhlom alebo šoku, ktorý sa stal v minulosti a dodnes vo vás zanechal následky.  Je prvou esenciou, ktorá sa užíva, keď prežívate veľký smútok a žiaľ. Pomáha vám postaviť sa opäť na nohy a prekonať žiaľ...

Kľúčové príznaky stavu Star of Betlehem:

Stav šoku. Traumatizujúca udalosť. Šok zo zlej správy, nehody, straty blízkeho, zranenia, stav obrovského smútku a žiaľu. Šok v minulosti, ktorý vo vás zanechal následky. Nespracované následky dávneho šoku.

Pre pozitívne naladenie:

Moje energetické bloky sa uvoľňujú.

Celý môj organizmus dýcha.

Moje vnútro sa harmonizuje.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie