CLEMATIS - Plamienok plotný

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý snívajú za bieleho dňa.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT009 Objem: 20 ml Momentálne nedostupné €14,39
 

Stav Clematis sa prejavuje tendenciou žiť vo vlastnom svete plnom ilúzii. Človek v negatívnom stave reaguje na nepríjemnosti a problémy v bežnom živote stiahnutím sa do seba a odmietaním okolitého sveta. Ponorí sa do svojich myšlienok a nesnaží sa čokoľvek podniknúť. Ak sa mu nedarí, reaguje apatiou a nezáujmom.

Ľudia typu Clematis majú často umelecké nadanie a sú tvoriví. Esencia Clematis im pomôže tieto prednosti pozitívne rozvinúť a zároveň ich usmerní tak, aby prijali okolitý svet, dokázali z neho čerpať skúsenosti a ponaučenie. Clematis vzbudí záujem o dianie okolo seba a o dôležité veci, ktoré sa v živote dejú. Podporuje rozvoj osobnosti pozitívnym smerom.

Negatívny stav Clematis: 

Človek sníva za bieleho dňa. Nie je schopný sústrediť sa na realitu. Nemá záujem o okolitý svet. Má málo energie, je ospalý a apatický, často na neho idú mdloby, nesleduje čo sa deje...

Pozitívny stav Clematis: 

Nasmeruje človeka k prijatiu okolitého sveta, tak aby vedel prispieť k jeho rozvoju a prijal všetky aspekty života. Nebude už stáť "mimo", ale bude sa tešiť zo života a užívať si ho naplno.

Kľúčové príznaky stavu Clematis:

Snívanie za bieleho dňa, nezáujem o okolité dianie, stiahnutie sa do seba, neriešenie problémov, hlboké ponorenie vo svojich myšlienkach väčšinu dňa....

Pre pozitívne naladenie:

Plním si svoje úlohy v prítomnosti.

Prijímam vonkajší svet plný zaujímavého diania.

Môj vnútorný svet ma inšpiruje k pozitívnym skutkom.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.