POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

CLEMATIS - Plamienok plotný

Kód: BKT009
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý snívajú za bieleho dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stav Clematis sa prejavuje tendenciou žiť vo vlastnom svete plnom ilúzii. Človek v negatívnom stave reaguje na nepríjemnosti a problémy v bežnom živote stiahnutím sa do seba a odmietaním okolitého sveta. Ponorí sa do svojich myšlienok a nesnaží sa čokoľvek podniknúť. Ak sa mu nedarí, reaguje apatiou a nezáujmom.

Ľudia typu Clematis majú často umelecké nadanie a sú tvoriví. Esencia Clematis im pomôže tieto prednosti pozitívne rozvinúť a zároveň ich usmerní tak, aby prijali okolitý svet, dokázali z neho čerpať skúsenosti a ponaučenie. Clematis vzbudí záujem o dianie okolo seba a o dôležité veci, ktoré sa v živote dejú. Podporuje rozvoj osobnosti pozitívnym smerom.

Negatívny stav Clematis: 

Človek sníva za bieleho dňa. Nie je schopný sústrediť sa na realitu. Nemá záujem o okolitý svet. Má málo energie, je ospalý a apatický, často na neho idú mdloby, nesleduje čo sa deje...

Pozitívny stav Clematis: 

Nasmeruje človeka k prijatiu okolitého sveta, tak aby vedel prispieť k jeho rozvoju a prijal všetky aspekty života. Nebude už stáť "mimo", ale bude sa tešiť zo života a užívať si ho naplno.

Kľúčové príznaky stavu Clematis:

Snívanie za bieleho dňa, nezáujem o okolité dianie, stiahnutie sa do seba, neriešenie problémov, hlboké ponorenie vo svojich myšlienkach väčšinu dňa....

Pre pozitívne naladenie:

Plním si svoje úlohy v prítomnosti.

Prijímam vonkajší svet plný zaujímavého diania.

Môj vnútorný svet ma inšpiruje k pozitívnym skutkom.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie