RED CHESTNUT - Pagaštan pleťový

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia sa užíva, keď sa neustále bojíte o druhých.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT025 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Red Chestnut je vhodná ak máte neustále obavy o druhých. Obávate sa, že by sa niečo mohlo stať vašim blízkym a aj najmenšia nehoda vás vyvedie z rovnováhy. Bojíte sa, že by sa im niečo mohlo stať a neustále sa chcete ubezpečovať, že sú v poriadku. Tento špecifický druh strachu sa môže veľmi rýchlo stať veľkým bremenom pre vás, ale aj pre vašich blízkych, ktorý sa budú cítiť až príliš pod kontrolou. Ak sa neustále obávate toho najhoršieho, je Red Chestnut vhodný výber pre vás.

Typickým príkladom Red Chestnut sú ustráchaní rodičia, ktorý sa až príliš boja o svoje deti a snažia sa ich stále chrániť. Pokiaľ sa neustále bojíte o svoje deti, môže to brzdiť ich vývoj a znížiť ich sebavedomie a prirodzenú odvahu. Pocity strachu majú nepríjemný dopad aj na tých o ktorých sa bojíte. Cítia sa sledovaní a vaše obavy a strach prenášate na nich vo forme negatívnej energie.

Negatívny stav Red Chestnut: 

Neustále obavy o druhých. Prehnaná starostlivosť o ostatných, syndróm ochrancu bez sebeckosti. Neustále upozorňovanie blízkych, aby si dávali pozor.

Pozitívny stav Red Chestnut: 

Esencia Red Chestnut vám pomôže vyžarovať viac pozitívnych postojov ako negatívnych. Budete vedieť zachovať si chladnú hlavu a triezvy odstup od situácie. Tým získate lepšie sebakontrolu nad svojimi pocitmi.

Kľúčové príznaky stavu Red Chestnut:

Strach, že sa niečo zlé stane druhým.

Pre pozitívne naladenie:

Vyžarujem optimizmus a pokoj.

Všetko sa vyvíja pozitívne.

Všetci sme v Božích rukách.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.