HONEYSUCKLE - Zimolez kozí list

Kód: BKT016
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý sú príliš naviazaní na minulosť.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Honeysuckle pomáha ľuďom, ktorý sú príliš naviazaní na minulosť. Radi spomínajú na čas dávno minulé a sú presvedčení, že vtedy bolo všetko lepšie. Vzhliadajú k minulosti s veľkým obdivom. Prítomnosti venujú málo pozornosti. Strácajú záujem o každodenné úlohy a povinnosti. Väčšinu života premeškajú tým, že stále vracajú do minulosti.

Honeysuckle im pomôže sa viac sústrediť na súčasnosť. Minulosť dostane nový rozmer a nebude už v každodennom živote tak dominovať. Honeysuckle tiež pomáha ľuďom, ktorí sa správajú tak, ako keby ich zosnulí príbuzní boli stále nažive, pesimistickým ľuďom ohľadne vývoja v budúcnosti, ľuďom, ktorý smútia za domovom, prípadne sa po nejakom zážitku v minulosti nevedia zaradiť do života. Honeysuckle má schopnosť odobrať ľútosť za minulosťou preč a dať tak priestor prítomnosti.

Negatívny stav Honeysuckle: 

Typické je neustále sa vracanie do minulosti. Človek často a rád spomína na šťastné minulé časy s veľkou dávkou nostalgie. Nevenuje súčasnosti dostatok pozornosti, čo brzdí jeho prirodzený vývoj. Odmietanie všetkého nového.

Pozitívny stav Honeysuckle: 

Prítomnosť a minulosť majú v reálnom živote svoje miesto a primeranú dôležitosť. Minulosť stále v človeku existuje, ale nedominuje už súčastnosti. Nebrzdí vývoj človeka smerom dopredu. Človek sa zo skúseností v minulosti poučí, ale nebude na ne prehnane naviazaný.

Kľúčové príznaky stavu Honeysuckle:

nostalgia, pesimizmus ohľadne budúcnosti, smútok za domovom, odmietanie nových vecí, skúseností, zotrvávanie v minulosti

Pre pozitívne naladenie:

Život neustále plynie.

Každý deň prinesie niečo nové.

Prežívam s radosťou každý nový deň.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: