HONEYSUCKLE - Zimolez kozí list

Kód: BKT016
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,99
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý sú príliš naviazaní na minulosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esencia Honeysuckle pomáha ľuďom, ktorý sú príliš naviazaní na minulosť. Radi spomínajú na čas dávno minulé a sú presvedčení, že vtedy bolo všetko lepšie. Vzhliadajú k minulosti s veľkým obdivom. Prítomnosti venujú málo pozornosti. Strácajú záujem o každodenné úlohy a povinnosti. Väčšinu života premeškajú tým, že stále vracajú do minulosti.

Honeysuckle im pomôže sa viac sústrediť na súčasnosť. Minulosť dostane nový rozmer a nebude už v každodennom živote tak dominovať. Honeysuckle tiež pomáha ľuďom, ktorí sa správajú tak, ako keby ich zosnulí príbuzní boli stále nažive, pesimistickým ľuďom ohľadne vývoja v budúcnosti, ľuďom, ktorý smútia za domovom, prípadne sa po nejakom zážitku v minulosti nevedia zaradiť do života. Honeysuckle má schopnosť odobrať ľútosť za minulosťou preč a dať tak priestor prítomnosti.

Negatívny stav Honeysuckle: 

Typické je neustále sa vracanie do minulosti. Človek často a rád spomína na šťastné minulé časy s veľkou dávkou nostalgie. Nevenuje súčasnosti dostatok pozornosti, čo brzdí jeho prirodzený vývoj. Odmietanie všetkého nového.

Pozitívny stav Honeysuckle: 

Prítomnosť a minulosť majú v reálnom živote svoje miesto a primeranú dôležitosť. Minulosť stále v človeku existuje, ale nedominuje už súčastnosti. Nebrzdí vývoj človeka smerom dopredu. Človek sa zo skúseností v minulosti poučí, ale nebude na ne prehnane naviazaný.

Kľúčové príznaky stavu Honeysuckle:

nostalgia, pesimizmus ohľadne budúcnosti, smútok za domovom, odmietanie nových vecí, skúseností, zotrvávanie v minulosti

Pre pozitívne naladenie:

Život neustále plynie.

Každý deň prinesie niečo nové.

Prežívam s radosťou každý nový deň.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: