WILLOW - Vŕba biela

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre zatrpknutých ľudí plných sebaľútosti.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT038 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Vŕba / Willow vám pomôže, keď ste v stave sebaľútosti a myslíte si, že vám život ubližuje.  Ľudia v negatívnom stave Willow sa často veľmi ľutujú.  Majú pocit, že im všetci robia zle a že oni za to nemôžu. Myslia, si že tí druhí sú proti nim zameraní a hádžu na nich vinu za svoj stav.  Nikdy si nemyslia, že by to mohla byť aj ich vlastná vina.

Ľudia typu Willow sú veľmi zatrpknutí a chýba im optimistický prístup k životu. Ich myslenie sa stáva veľmi negatívne. V ničom nevidia nič dobré, jediné čím sú si istí je, že to nie je ich vina. Radi prijmú pomoc od ostatných, ale nedokážu na oplátku vyjadriť svoju vďaku.  To vedie k odcudzeniu od ostatných, pretože nemajú už s takou sebaľútosťou trpezlivosť. Ľudia typu Willow od života mnoho očakávajú, ale nie sú schopní nič preto urobiť. Esencia Willow im pomôže prebudiť v nich schopnosť pozerať sa na veci pozitívne a zmeniť prístup k životu aj ostatným.

Negatívny stav Willow:

V negatívnom stave Willow ste ak ste zatrpknutý, cítite sa ako obeť ostatných a obviňujete ostatných za to, čo sa vám deje. Sťažujete sa, že nedostávate to, čo si zaslúžite. Neustále kritizujete  a sťažujete sa na všetko.

Pozitívny stav Willow: 

Užívanie esencie Willow vám pomôže zbaviť sa zatrpknutosti. Budete optimistickejší a zistíte, čo vám priateľstvo a spoločnosť ľudí môže ponúknuť. Odhodíte negatívne nánosy, ktoré vás zaťažujú a začnete si užívať život. Budete k ľudom veľkorysý a oceníte ich snahu.

Kľúčové príznaky stavu Willow:

Zatrpknutosť. Sebaľútosť. Nespokojnosť s ničím. Kritizovanie všetkého. Neschopnosť byť vďačný. Obviňovanie ostatných za váš stav.

Pre pozitívne naladenie:

Zbavujem sa negatívnych nálad.

Môj život sa vyvíja pozitívne.

Som veľkorysý voči ostatným.

Uvedomujem si zodpovednosť za svoj život.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.