POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

WILLOW - Vŕba biela

Kód: BKT038
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre zatrpknutých ľudí plných sebaľútosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vŕba / Willow vám pomôže, keď ste v stave sebaľútosti a myslíte si, že vám život ubližuje.  Ľudia v negatívnom stave Willow sa často veľmi ľutujú.  Majú pocit, že im všetci robia zle a že oni za to nemôžu. Myslia, si že tí druhí sú proti nim zameraní a hádžu na nich vinu za svoj stav.  Nikdy si nemyslia, že by to mohla byť aj ich vlastná vina.

Ľudia typu Willow sú veľmi zatrpknutí a chýba im optimistický prístup k životu. Ich myslenie sa stáva veľmi negatívne. V ničom nevidia nič dobré, jediné čím sú si istí je, že to nie je ich vina. Radi prijmú pomoc od ostatných, ale nedokážu na oplátku vyjadriť svoju vďaku.  To vedie k odcudzeniu od ostatných, pretože nemajú už s takou sebaľútosťou trpezlivosť. Ľudia typu Willow od života mnoho očakávajú, ale nie sú schopní nič preto urobiť. Esencia Willow im pomôže prebudiť v nich schopnosť pozerať sa na veci pozitívne a zmeniť prístup k životu aj ostatným.

Negatívny stav Willow:

V negatívnom stave Willow ste ak ste zatrpknutý, cítite sa ako obeť ostatných a obviňujete ostatných za to, čo sa vám deje. Sťažujete sa, že nedostávate to, čo si zaslúžite. Neustále kritizujete  a sťažujete sa na všetko.

Pozitívny stav Willow: 

Užívanie esencie Willow vám pomôže zbaviť sa zatrpknutosti. Budete optimistickejší a zistíte, čo vám priateľstvo a spoločnosť ľudí môže ponúknuť. Odhodíte negatívne nánosy, ktoré vás zaťažujú a začnete si užívať život. Budete k ľudom veľkorysý a oceníte ich snahu.

Kľúčové príznaky stavu Willow:

Zatrpknutosť. Sebaľútosť. Nespokojnosť s ničím. Kritizovanie všetkého. Neschopnosť byť vďačný. Obviňovanie ostatných za váš stav.

Pre pozitívne naladenie:

Zbavujem sa negatívnych nálad.

Môj život sa vyvíja pozitívne.

Som veľkorysý voči ostatným.

Uvedomujem si zodpovednosť za svoj život.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie