VERVAIN - Železník lekársky

Kód: BKT031
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sa príliš nadchnú nejakým ideálom a fanaticky ho nasledujú.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia typu Vervain sú často pohltení veľkým ideálom a ambíciami. Neradi počúvajú názor druhých a môžu byť netolerantní. Majú silnú vôľu a keď sa nechajú príliš uniesť vlastným entuziazmom, dostaví sa riziko prepracovania. Títo ľudia sa pustia do čohokoľvek, čomu veria a sú až fanaticky schopní pre to urobiť všetko. Tvrdohlavo odmietajú to, čo nezapadá do ich plánu.

Stávajú sa z nich workoholici neschopní oddychu a pochopenia ostatných. Tento stav vedie k plytvaniu energie a entuziazmus sa stáva neproduktívny.  Môže sa stať, že zostanete zaseknutý v tomto bode a nebudet vedieť ako ďalej. Zásoby energie sa budú míňať až sa ocitnete úplne na hranici. Esencia Vervain vás vyvedie zo začarovaného kruhu, umožní vám uvoľniť sa a dá priestor vašim pozitívnym kvalitám.

Negatívny stav Vervain:

Negatívny stav Vervain nastáva, keď podľahnete extrémnemu entuziazmu, ktorý vás vyčerpáva a vedie k prepracovanosti. Ste posadnutý svojimi názormi a neschopný vypočuť si názor ostatných. Váš zmysel pre spravodlivosť smeruje až k fanatizmu. Veľkým pracovným vypätím plytváte energiou. Keď veci nejdú podľa plánu podliehate nervovému napätiu.

Pozitívny stav Vervain: 

Vervain zlepší pružnosť vášho myslenia. Budete schopný vypočuť si aj názor ostatných, bez toho aby ste fanaticky obhajovali len svoj názor. Tiež si budete vedieť určiť hranice vášho snaženia tak, aby ste nedospeli k prepracovanosti . Pochopíte, že aj keď máte nadšenie pre určitú vec, odpočinok a relax sú rovnako potrebné.

Kľúčové príznaky stavu Vervain:

Extrémne nadšenie pre nejaký ideál. Fanatický entuziazmus, ktorý vedie k prepracovanosti. Neschopnosť počúvať ostatných. Veľké ambície vedúce až k fanatizmu. Nepružnosť myslenia. Workoholizmus. Nervové vypätie z prepracovanosti. Odmietanie oddychu.

Pre pozitívne naladenie:

Svoju energiu využívam rozumne.

Prijímam názory ostatných.

Moje myslenie je flexibilné.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: