CRAB APPLE - Jabloň nízka

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí majú pocity nečistoty a sklony k nutkavému správaniu.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT010 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Crab Apple má v Bachovom liečebnom systéme špecifické postavenie. Nazýva sa aj čistiaca esencia, pretože sa používa pri všetkých pocitoch vnútornej a vonkajšej nečistoty. Tieto pocity špinavosti sa môžu dostaviť po chorobe, zašpinení, keď ste sa dotkli niečoho špinavého...Tak isto môžu byť dlhodobého charakteru pokiaľ vyplývajú z nespokojnosti z vašim vzhľadom.

Pocity nečistoty majú často ľudia, ktorí trpia kožnými prejavmi ako ekzém, vyrážky, akné...Podvedome takáto nespokojnosť môže vyvolávať pocit sebenenávisti a znechutenia sebou samým. Crab Apple je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorý trpia  nutkavým správaním. zlozvykom (ohrýzanie nechtov, časté umývanie rúk, neustále upratovanie v domácnosti...) a tiež pre tých, ktorí sú posadnutí triviálnymi detailami namiesto podstaty.

Negatívny stav Crab Apple:

Pre negatívny stav Crab Apple je  typický pocit mentálnej a fyzickej nečistoty. Hľadáte chyby na svojom vzhľade, ste so sebou nespokojný. Máte sklony k obsesnému správaniu a zaoberáte sa detailami na úkor podstatných vecí. Často sa umývate, telesný kontakt je vám nepríjemný.

Pozitívny stav Crab Apple: 

Crab Apple vo vás podporí pozitívne kvality. Pomôže vám odstrániť vnútornú disharmóniu a získate kontrolu nad svojim správaním. Budete vidieť veci z nadhľadu a získate široký rozhľad. Crab Apple môžete užívať ako kvapky, ale aj ako obklad ak máte fyzické príznaky. Môže pridať aj pár kvapiek do kúpeľa. (cca 6 kvapiek na vaňu)

Kľúčové príznaky stavu Crab Apple:

Pocit nečistoty. Cítite sa nečistý mentálne alebo fyzicky. Máte sklony k obsesným (nutkavým) prejavom. Nepáčite sa sám sebe. Nespokojnosť so svojím vzhľadom. Zaoberáte sa detailami. Ste chorobne čistotný. Ste až alergický na špinu. Potrebujete mať dokonalý poriadok. Štítite sa telesných prejavov. Vyhýbate sa telesnému kontaktu. Ste príliš pedantný. Máte potrebu zmyť zo seba špinu.

Pre pozitívne naladenie:

Moje pravé ja je čisté a nedotknuteľné.

Som jedinečná ľudská bytosť .

Moje vnútro zostáva čisté.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.