OAK - Dub letný

Kód: BKT022
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova esencia pre ľudí, ktorý pracujú s obrovským nasadením a ignorujú potrebu odpočinku.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia typu Oak sú veľkí bojovníci, ktorí majú sklony vyčerpať až na dno zásoby svojej energie. Majú veľmi pozitívne naladenie, odhodlanie pre všetko, do čoho sa pustia a nikdy sa nevzdávajú. Neustále siahajú až na dno svojich energetických zásob a ignorujú varovné signály prírody. Sú to ľudia veľmi silní fyzicky aj psychicky, podobne ako je silné a pevné drevo z dubu.

Aj keď je už toho na nich moc, nevzdávajú sa a skrývajú svoje vyčerpanie. Aj najodolnejší človek Oak však dosiahne bod, kedy už naozaj nemá síl a môže sa zlomiť. V tomto stave pomáha práve Bachova esencia Oak. Pomôže vám obnoviť stratenú vitalitu a pochopíte fakt, že všetko má svoje hranice. Uvedomíte si, že nemôžete stále pokračovať ďalej, ale je potrebné sa aj zastaviť a odpočinúť si.

Negatívny stav Oak:

Negatívny stav je charakterizovaný opotrebovaním a vyčerpaním po psychickej aj fyzickej stránke. Človek v stave Oak nevníma signály tela na odpočinok a s nadľudským výkonom pokračuje odhodlane v práce. Ide až za hranice vlastných síl.

Pozitívny stav Oak: 

Esencia Oak posilní vaše vnútorné energetické rezervy. Pochopíte, že musíte dať svojmu snaženiu rozumné hranice a že odpočinok je na vašej ceste rovnako dôležitý. Dubová esencia vás dostane do správnej rovnováhy medzo totálnym nasadením a potrebou odpočinku.

Kľúčové príznaky stavu Oak:

Priveľké pracovné nasadenie. Ignorácia potreby odpočinku. Siaha až na dno svojich síl. vyčerpáva svoje zásoby energie. Nevie oddychovať. Dostáva sa až do bodu, kedy nemá už žiadnu silu pokračovať ďalej.

Pre pozitívne naladenie:

Mám dostatok energie.

Riadim sa podľa svojich vnútorných signálov.

Viem, kedy potrebujem oddych.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: