CHESTNUT BUD - Pagaštan konský

Kód: BKT007
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sa nevedia poučiť z chýb z vlastných chýb.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Chestnut Bud je pre ľudí, ktorý sa nijakým spôsobom nepoučili z chýb, či už vlastných alebo cudzích. Ako povedal Dr. Bach Chestnut Bud pomôže vidieť seba a svoje chyby tak ako ich vidia ostatní. Vďaka tejto esencia prekonáte zdanlivú neschopnosť poučiť sa z vlastných aj cudzích chýb. Zistíte, že ste schopný využiť vo svoj prospech vlastné skúsenosti a prijmete fakt, že život vás dokáže niečo naučiť.

Vaša osobnosť sa bude rozvíjať a pohnete sa v živote ďalej z bodu na ktorom ste ustrnuli. Ľudia typu Chestnut Bud sú často akoby o krok vred pred prítomný dianím a pôsobia nesústredene . Často jednajú spôsobom pokus - omyl, čo ich privedie opäť len k ďalšiemu omylu. Môže sa u nich v určitých intervaloch opakovať stále tá istá choroba, ktorá s týmto stavom súvisí.

Negatívny stav Chestnut Bud: 

Opakovanie rovnakých chýb. Neschopnosť poučiť sa vlastných alebo cudzích omylov. Pomalé učenie a problémy so získavaním skúseností.

Pozitívny stav Chestnut Bud: 

Užívanie esencie Chestnut Bud vám rozvinie schopnosť poučiť sa zo situácie a využiť svoje predošlé skúsenosti v ďalšom živote. Umožní vám odstup  a získanie nového pohľadu na vlastné skúsenosti ale aj skúsenosti iných.

Kľúčové príznaky stavu Chestnut Bud:

Neschopnosť poučiť sa z chýb, opakovanie tých istých chýb, neschopnosť ťažiť zo skúseností, nedostatok flexibility v učení a prijímaní skúseností

Pre pozitívne naladenie:

Z každej skúsenosti sa naučím niečo nové.

Dokážem dobre rozoznať svoje chyby a omyly.

Vnútorný kľud ma drží v prítomnosti.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: