POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

CHESTNUT BUD - Pagaštan konský

Kód: BKT007
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sa nevedia poučiť z chýb z vlastných chýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Esencia Chestnut Bud je pre ľudí, ktorý sa nijakým spôsobom nepoučili z chýb, či už vlastných alebo cudzích. Ako povedal Dr. Bach Chestnut Bud pomôže vidieť seba a svoje chyby tak ako ich vidia ostatní. Vďaka tejto esencia prekonáte zdanlivú neschopnosť poučiť sa z vlastných aj cudzích chýb. Zistíte, že ste schopný využiť vo svoj prospech vlastné skúsenosti a prijmete fakt, že život vás dokáže niečo naučiť.

Vaša osobnosť sa bude rozvíjať a pohnete sa v živote ďalej z bodu na ktorom ste ustrnuli. Ľudia typu Chestnut Bud sú často akoby o krok vred pred prítomný dianím a pôsobia nesústredene . Často jednajú spôsobom pokus - omyl, čo ich privedie opäť len k ďalšiemu omylu. Môže sa u nich v určitých intervaloch opakovať stále tá istá choroba, ktorá s týmto stavom súvisí.

Negatívny stav Chestnut Bud: 

Opakovanie rovnakých chýb. Neschopnosť poučiť sa vlastných alebo cudzích omylov. Pomalé učenie a problémy so získavaním skúseností.

Pozitívny stav Chestnut Bud: 

Užívanie esencie Chestnut Bud vám rozvinie schopnosť poučiť sa zo situácie a využiť svoje predošlé skúsenosti v ďalšom živote. Umožní vám odstup  a získanie nového pohľadu na vlastné skúsenosti ale aj skúsenosti iných.

Kľúčové príznaky stavu Chestnut Bud:

Neschopnosť poučiť sa z chýb, opakovanie tých istých chýb, neschopnosť ťažiť zo skúseností, nedostatok flexibility v učení a prijímaní skúseností

Pre pozitívne naladenie:

Z každej skúsenosti sa naučím niečo nové.

Dokážem dobre rozoznať svoje chyby a omyly.

Vnútorný kľud ma drží v prítomnosti.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie