PINE - Borovica lesná

Kód: BKT024
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý trpia pocitmi viny aj za veci, ktoré nespôsobili.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Esencia Pine pomáha ľuďom, ktorí sú posadnutí tým, že niečo urobili zle. Neustále pociťujú vinu, aj keď na to nemajú žiadnu príčinu. Výstižne ich charakterizuje neustále používanie slova "prepáč" . Dôvod tohto stavu môže byť niekde v minulosti a postupne sa jeho dôsledky vyplavujú na povrch. Keďže ste so sebou neustále nespokojný, tento stav môžete viesť až k prepracovanosti, pretože si myslíte, že to treba urobiť ešte lepšie . Veľa radosti zo života pravdepodobne nemáte, pretože sa neustále len ospravedlňujete.

Podvedomé podkopávate svoju osobnosť a podporujte tak negatívny obraz o sebe samom. Pine vám umožní vidieť hranice viny a zodpovednosti. Budete schopný si uvedomiť chyby, za ktoré ste naozaj zodpovedný a odmietnete niesť vinu za tie ostatné.  Vďaka Pine konečne prestane klásť všetku vinu na svoj chrbát.

Negatívny stav Pine:

Pre negatívny stav Pine sú typické neopodstatnené pocity viny, neustále ospravedlňovanie a nespokojnosť s vlastnými úspechmi. Preberáte na seba aj chyby druhých a nesiete všetku vinu na svojom chrbte.

Pozitívny stav Pine: 

Esencia Pine vám pomôže dostať sa zo stavu, keď ste pohltený pocitom viny. Pine vám umožní  reálne si  uvedomiť, čo je skutočne vaša chyba a čo nie. Budete sa ospravedlňovať len za to, čo ste skutočne spôsobili.

Kľúčové príznaky stavu Pine:

Neustále preberanie viny na seba. Ospravedlňovanie sa aj za veci, ktoré ste nespôsobili. Podkopávanie vlastnej osobnosti. Nespokojnosť so svojimi úspechmi. Beriete všetky chyby na seba. Pocit bezcennosti.

Pre pozitívne naladenie:

Odpúšťam sám sebe.

Každý robí chyby.

Mám sa rád aj keď urobím chybu.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: