PINE - Borovica lesná

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorý trpia pocitmi viny aj za veci, ktoré nespôsobili.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT024 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Esencia Pine pomáha ľuďom, ktorí sú posadnutí tým, že niečo urobili zle. Neustále pociťujú vinu, aj keď na to nemajú žiadnu príčinu. Výstižne ich charakterizuje neustále používanie slova "prepáč" . Dôvod tohto stavu môže byť niekde v minulosti a postupne sa jeho dôsledky vyplavujú na povrch. Keďže ste so sebou neustále nespokojný, tento stav môžete viesť až k prepracovanosti, pretože si myslíte, že to treba urobiť ešte lepšie . Veľa radosti zo života pravdepodobne nemáte, pretože sa neustále len ospravedlňujete.

Podvedomé podkopávate svoju osobnosť a podporujte tak negatívny obraz o sebe samom. Pine vám umožní vidieť hranice viny a zodpovednosti. Budete schopný si uvedomiť chyby, za ktoré ste naozaj zodpovedný a odmietnete niesť vinu za tie ostatné.  Vďaka Pine konečne prestane klásť všetku vinu na svoj chrbát.

Negatívny stav Pine:

Pre negatívny stav Pine sú typické neopodstatnené pocity viny, neustále ospravedlňovanie a nespokojnosť s vlastnými úspechmi. Preberáte na seba aj chyby druhých a nesiete všetku vinu na svojom chrbte.

Pozitívny stav Pine: 

Esencia Pine vám pomôže dostať sa zo stavu, keď ste pohltený pocitom viny. Pine vám umožní  reálne si  uvedomiť, čo je skutočne vaša chyba a čo nie. Budete sa ospravedlňovať len za to, čo ste skutočne spôsobili.

Kľúčové príznaky stavu Pine:

Neustále preberanie viny na seba. Ospravedlňovanie sa aj za veci, ktoré ste nespôsobili. Podkopávanie vlastnej osobnosti. Nespokojnosť so svojimi úspechmi. Beriete všetky chyby na seba. Pocit bezcennosti.

Pre pozitívne naladenie:

Odpúšťam sám sebe.

Každý robí chyby.

Mám sa rád aj keď urobím chybu.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.