BIO Bachove kvetové esencie Komunikácia - SHYNESS

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 
Uľahčuje komunikáciu
€17,49
Značka Elixirs
Kategória Kombinované Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BB77704 Objem: 20 ml 3 – 5 dní €17,49
   
 

 Zmes Bachových esencií Komunikáciu je určená tých, ktorí sú príliš zdržanliví a majú obavy sa priamo vyjadriť. Zmes zmierňuje hanblivosť a podporuje ľahkú komunikáciu. Uľahčuje vyjadrenie svojich pocitov a názorov. Celkovo priaznivo podporuje prirodzenú komunikáciu či už na verejnosti alebo doma v súkromí.  

Vyrobené z nasledujúcich BIO Bachových esencií podľa originálnej metódy Dr. Bacha:Wild oat, Gentian, Holly, Impatiens, Larch, Mimulus, Vine.

Konzervované najjemnejším brandy v BIO kvalite. Táto zmes esencií je certifikovaná ako BIO certifikátom Ecocert.   Dávkovanie: 4 kvapky na kvapkajte do pohára s vodou a popíjajte. Opakujte tak často ako je potrebné.

Zmes môžete užívať krátkodobo v akútnych situáciách ale aj dlhodobo pri chronických problémoch.  

Zloženie: Organic Brandy (99,6%) 40% vol, Plant extracts 0,4% (1/250) wild Oat (Wild oat / Bromusramosus), Gentian (Gentian / Gentianellaamarella),Holly (Holly / Ilexaquifolium), Annoys (Impatiens / Impatiens glandulifera), Larch(Larch / Larixdecidua), Mimule (Mimulus / Mimulusguttatus), Vineyard(Vine)(Vine / Vitisvinifera)  

Vyrobené podľa originálnej metódy Dr. Bacha.

Výrobca, francúzska spoločnosť Elixirs & Co je držiteľom certifikátu, ktorý udeľuje Bachove centrum v Anglicku tým výrobcom, ktorí dodržiavajú originálne postupy pre výrobu Bachových esencií podľa tradície Dr. Edwarda Bacha.  

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.