IMPATIENS - Netýkavka žliazkatá

Neohodnotené
 
 

Bachova kvetová esencia na vnútorný nepokoj, netrpezlivosť a impulzívnosť.

€14,39
Značka Nelsons
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Kód tovaru BKT018 Objem: 20 ml Na sklade €14,39
   
 

Ak ste často podráždený z okolia a ľudí okolo vás, zrejme budete v stave Impatiens. Impatiens je správna voľba vždy, keď cítite nepokoj. Bachova esencia Impatiens prináša kľud a urýchľuje zlepšenie stavu vnútorného nepokoja. Pre svoje výborné upokojujúce účinky je Impatiens aj súčasťou Krízovej esencie Rescue Remedy.

Impatiens je vhodná aj pre ľudí, ktorý majú pocit, že všetci ostatní sú pomalí a neschopní a radšej si všetko urobia sami. Takáto frustrácia spôsobuje, že vaše vnútorné napätie stále stúpa a strácate schopnosť nechať veciam dosť času. Môžu sa objaviť sklony k výbuchom hnevu, netrpezlivosti. Tieto nálady budú negatívne pôsobiť aj na vašich blízkych. Esencia Impatiens posilní vaše vnútorné zásoby kľudu a porozumenia pre ostatných. Znovu si budete vedieť vydýchnuť a získate vnútorný kľud.

Negatívny stav Impatiens:

Užívajte Netýkavku/Impatiens, keď cítite vnútorný nepokoj, neznášate svoje okolie lebo je pomalé a nemožné a keď ani nedáte šancu ostatným, aby niečo urobili sami. Pre negatívny stav Impatiens je typická aj prílišná impulzívnosť a  návaly zlej nálady, ktoré rýchlo odznejú...

Pozitívny stav Impatiens: 

Esencia Impatiens vám dodá citlivosť a hoci si stále zachováte schopnosť rýchle myslieť a jednať, budete vedieť túto schopnosť využiť taktne a v prospech ostatných. Prestanete robiť unáhlené rozhodnutia a nebuďte hneď brať veci do vlastných rúk. Vaša schopnosť porozumieť druhým sa rozvinie a budete kľudný pri riešení všetkých každodenných záležitostí.

Kľúčové príznaky stavu Impatiens:

Netrpezlivosť. Vnútorný nekľud. Prílišná impulzívnosť. Pocit, že všetko musí byť hneď a rýchlo. Neznáša pomalých ľudí. Okolie mu ide na nervy...

Pre pozitívne naladenie:

Viem sa naladiť pokoj.

V mojom vnútri je kľud.

Vyžarujem pokoj a mier.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.