HEATHER - Vres obyčajný

Kód: BKT014
Značka: Nelsons
€16,19
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia pre ľudí, ktorí sa zaoberajú len vlastnými problémami a nie sú schopní vypočuť aj druhých.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Ľudia typu "Heather" sú úplne pohltení sami sebou a nedokážu myslieť na ostatných.  Takýto človek je schopný sa na vás nalepiť,  držať sa váš ako kliešť a pritom stále rozprávať len o sebe. Pravdepodobne vôbec neregistruje, čo mu hovoríte vy a ani vás nevníma. Človek "Heather" si vyžaduje neustálu pozornosť a vyhľadáva poslucháčov.

Bohužiaľ táto ich vlastnosť ľudí skôr odpudzuje a tak sa často dostávajú do izolácie. Osamelosti sa však veľmi boja. Esencia Heather pomáha získať nadhľad nad vlastnou osobou a vidieť problémy reálnejšie. Užívaním esencie Heather sa človek v negatívnom stave viac otvorí ostatným a bude sa menej zaoberať sebou.

Negatívny stav Heather:

Bachova esencia Heather sa užíva pri posadnutosti sebou samým a svojimi problémami. Je vhodná pre ľudí, ktorý majú silnú potrebu stále hovoriť len o sebe. Doslova nútia druhých, aby ich počúvali. V negatívnom stave majú títo ľudia veľký strach z osamelosti.

Pozitívny stav Heather: 

Esencia Heather vám pomôže dostať sa zo stavu neustáleho rozoberania seba samého. Pomôže vám sústrediť sa aj na iných ľudí, nie len na seba. Získate schopnosť zaujímať sa o ostatných ľudí a svoje okolie.

Kľúčové príznaky stavu Heather:

Rozprávanie len o sebe. Vyhľadávanie poslucháčov. Strach z osamelosti. Nevnímanie toho, čo hovoria ostatní. Zaoberanie sa len vlastnými problémami.

Pre pozitívne naladenie:

Cítim sa dobre aj keď som sám.

Rád si vypočujem ostatných.

Čo má ku mne prísť to príde.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: