POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

SWEET CHESTNUT - Gaštan jedlý

Kód: BKT030
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€14,69
Na sklade
Variant

Bachova kvetová esencia na úľavu od najhorších prípadov duševného utrpenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Človek v negatívnom stave Sweet Chestnut prežíva neznesiteľné muky. Nedokáže sa vyrovnať s obrovským duševným utrpením a nájsť cetu von. Dr. Bach označil Sweet Chestnut ako liek na hrozný stav psychickej krízy. Človek sa ocitá na hranici odolnosti voči týmto mukám a má pocit, že je už na konci so silami.

Zúfalstvo môže byť tak obrovské, že sa môžete dokonca zapodievať myšlienkami na smrť. Máte pocit, že sa v najbližšom okamihu zbláznite. Sweet Chestnut vám pomôže posilniť váš osobný pre vieru v nádej a zlepšenie situácie. Budete sa vedieť vyrovnať so zúfalstvom a pochopíte, že tento strašný stav je len prechodný a že vás očakávajú aj lepšie časy. Sweet Chestnut bude pre vás injekcia nádeje.

Negatívny stav Sweet Chestnut:

Negatívny stav Sweet Chestnut sprevádzajú silné pocity melanchólie, hlboké muky, beznádej a pocit, že ste na konci síl. Máte pocit vnútornej prázdnoty, stratili ste nádej a obávate sa totálneho mentálneho a fyzického kolapsu - pocit, že "sa zbláznite".

Pozitívny stav Sweet Chestnut: 

Sweet Chestnut pomáha v stavoch, keď sa ocitnete v totálnej čierňave a máte pocit, že už nie je cesta von. Sweet Chestnut vám túto cestu ukáže a bude pre vás svetlom na konci tunela. Objaví sa nádej na lepšiu budúcnosť.

Kľúčové príznaky stavu Sweet Chestnut:

Hlboká beznádej. Melanchólia. Duševné muky. Pocit, že sa z toho zbláznite. Cítite sa na konci so silami.

Pre pozitívne naladenie:

Po tmavej noci príde deň.

Moja duša je nezničiteľná.

Božská pomoc je vždy na blízku.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie