RR Plus kvapky Rescue Remedy + vitamíny

Kód: BKT068
Novinka
Značka: Nelsons
€18,99
Momentálne nedostupné
Variant

Rescue Remedy kvapky s príchuťou prírodného citrónu a bazy. Obsahuje klasickú zmes esencií Rescue Remedy + vitamíny B5 a B12. Bez alkoholu. Sú určené pre posilnenie nervovej sústavy.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

RR Plus kvapky obsahujú klasickú zmes Bachových esencií Rescue Remedy pre náročné a stresové situácie.

Táto overená zmes 5 esencií je obohatená o vitamíny B5 a B12 pre lepšiu mentálnu výkonnosť a posilnenie nervovej sústavy.

Overená kombinácia:

Bachove esencie Clematis, Star of Bethlehem, Scleranthus, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum + vitamíny B5 a B12

RR Plus kvapky majú prírodnú príchuť citrónu a čiernej bazy. Neobsahujú alkohol, takže sú vhodné aj pre deti, tehotné ženy, seniorov, vodičov a tých čo sa alkoholu chcú vyhnúť.

RR Plus kvapky sa používajú pre zmiernenie stresu v náročných situáciách. Podporujú harmonizáciu psychiky a ľahšie prekonávanie psychicky náročných období.

Kedy užívať RR plus kvapky:

- keď máte psychicky náročné obdobie v práci , v škole, v rodine

- počas skúškových období, pred pohovorom, testami a pod.

- pri návale povinností v škole, v práci

- pri mentálnej preťaženosti, syndróm vyhorenia

Užívanie: Kvapky môžete používať podľa potreby niekoľko krát denne. Kvapkajú sa 4 kvapky pod jazyk alebo 4 kvapky do pohára s vodou a popíjať. Kvapky sa môžu začať užívať už niekoľko dní pred záťažovými situáciami.

Zloženie: glycerín, voda, Devätorník peniažtekovitý, Netýkavka žliazkatá, Biele lesná réva, Bledavka okolíkatá, Slivka čerešňoplodá v pramenitej vode. Kyselina D pantothenová (vitamín B5), kobalamin (vitamín B12). prírodná príchuť citrónu a čiernej bazy. Bez prídavkov farbív, aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok. BEZ ALKOHOLU.

Originálne Bachove esencie vyrába spoločnosť A. Nelson & Co. Ltd. Veľká Británia. Bach Flower Remedies Ltd ® je registrovaná ochranná známka Bach Flower remedies Limited, London, England.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: