Rescue gel - Krízová esencia vo forme gélu

Kód: BKT048
Neohodnotené
Značka: Nelsons
€12,59
Ukončená výroba
Variant

Originálna kombinácia Bachových kvetov Rescue Remedy vo forme gélu.

Detailné informácie

Podrobný popis

RESCUE® gél obsahuje originálnu Bachovu kombináciu 5 esencií a navyše esenciu Crab Apple, ktorá je známa pre svoje čistiace účinky.

Crab apple sa vyznačuje čistiacimi a hojivými účinkami. Používa sa v Bachovej terapii všade tam, kde je potrebná čistota, dezinfekcia. V Rescue gély pôsobí ako hojivý a čistiaci prvok, ktorý podporuje regeneračné a liečivé procesy na pokožke.

Rescue gél má príjemné chladivé a osviežujúce zloženie a podporuje hojenie malých kožných poranení, popálenín, odrenín, uštipnutí hmyzom... Pomáha upokojiť pokožku po depilácii, holení či spálení slnkom. Jeho výnimočné hojivé účinky oceníte aj pri natiahnutých svaloch, unavených končatinách, bolestiach hlavy a chrbta. Harmonizuje a lieči poranené a bolestivé miesta. Výborný pomoc na dovolenky, cestovanie a stále použitie v domácej lekárničke.

Rescue gél obsahuje tieto Bachove kvetové esencie: Cherry Plum, Impatiens, Clematis, Rock rose, Star of Betlehem, Crab Apple

Originálne Bachove esencie vyrába spoločnosť A. Nelson & Co. Ltd. Veľká Británia. Bach Flower Remedies Ltd ® je registrovaná ochranná známka Bach Flower remedies Limited, London, England.

Ingredients (INCI): Aqua, Alcohol denat, Helianthemum nummularium, Clematis vitalba, Impatiens glandufilera, Prunus cerasifera, Ornithogalum umbellatum, Malus pumila, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: