Hornbeam - Hrab obyčajný BIO Bachove esencie

Neohodnotené
 

Bachova kvetová esencia pre stavy únavy a vyčerpania z povinností, ktoré vás čakajú.

€9,59
Značka Elixirs
Kategória Jednotlivé Bachove esencie
Zvoľte variant
Hornbeam - Hrab obyčajný BIO Bachove esencie Kód tovaru BB77739 Objem: 10 ml Predaj ukončený €9,59
 

Esencia Hornbeam sa často nazýva aj liek "pondelkového rána", pretože pomáha pri nechuť k práci a povinnostiam. Hornbeam je vhodnou voľbou, keď sa cítite telesne aj duševne vyčerpaní, už len pri pomyslení na to koľko práce vás čaká. Typickým príznakom stavu Hornbeam je, keď odkladáte nejakú úlohu, ktorú sa vám nechce riešiť. Esencia Hornbeam vám dodá chuť a impulz, ktorý potrebujete, aby ste začali pracovať. Keď Hornbeam začne účinkovať, uvedomíte si, že všetky tie nepríjemné pocity niekde zmizli. Pustíte sa do úloh, ktoré máte pred sebou a dokončíte ich bez veľkých problémov.

Negatívny stav Hornbeam:

Užívajte Hornbeam vtedy, keď máte pocit, že vám chýba sila na plnenie každodenných úloh, keď odkladáte povinnosti, ste unavení z množstva úloh, ktoré vás čakajú. Ak ráno vstávate veľmi unavení s pocitom, že vás čakajú povinnosti, ktoré nevládzete už riešiť, ste vo negatívnom stave Hornbeam.

Pozitívny stav Hornbeam: 

Esencia Hornbeam podporuje myseľ . Vďaka Hornbeamu budete mať čistú a jasnú hlavu. Posilní vaše sebavedomie a budete si veriť, že všetky úlohy, ktoré vás čakajú dokážete zvládnuť. Viera vo vlastné sily vám vám pomôže dokončiť každú úlohu, ktorá je pred vami, aj keď sa vám na prvý pohľad bude zdať nad vaše sily.

Kľúčové príznaky stavu Hornbeam:

Nechuť do práce. Nechuť riešiť úlohy a povinnosti. Zdá sa vám, že nemáte dosť sily riešiť všetky povinnosti, ktoré sú pred vami. Vstávate úplne unavení. Syndróm pondelkového rána.

Pre pozitívne naladenie:

Všetko ľahko zvládnem.

To čo robím mi robí radosť.

Cítim sa čerstvo a bdelo.

Dávkovanie: Dve kvapky Bachovej esencie kvapnúť do pohára s vodou a popíjať. Opakovať podľa potreby niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.