POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

Ponúkame Vám Originálne Bach® esencie a Rescue® produkty. 100% garancia a záruka za kvalitu a originalitu všetkých produktov. Originálne šarže s registračným číslom.

Sme tu pre vás už 11 rokov.

Máme najširšiu ponuku produktov Bachovej terapie.

U nás máte 100% záruku kvality a originality produktov.

E-shop Bachovekvapky.sk vám ponúka kompletný sortiment produktov Bachovej kvetovej terapie od pôvodného anglického výrobcu Nelsons. Firma Nelsons spolupracovala s Dr. Edwardom Bachom pri výrobe jeho vlastných kvetových esenciií a podľa jeho originálnej receptúry ich vyrába už od roku 1860.

Originálny Bachov podpis a overiteľné registračné číslo na každej flaštičke zaručuje, že dostávate Originálne Bachove esencie vyrobené presne podľa pôvodnej receptúry z materských tinktúr získaných z kvetín, ktoré rastú v záhrade Bachovho centra v Anglicku.

Do nášho sortimentu sme zaradili BIO Bachove esencie od francúzskeho výrobcu Elixirs & Co. Tento výrobca je držiteľom certifikátu pre výrobu Bachových esencií podľa originálnych postupov Dr. Bacha. Pri výrobe týchto Bachových esencií sa používa najjemnejšie BIO Brandy na konzerváciu.

Okrem tradičných samostatných esencií tento výrobca ponúka aj kombinované zmesi Bachových esencií na najčastejšie problémy.
Určite vás potešia aj luxusné 100% prírodné parfémy, toaletné vody a interiérové parfémy s jedinečným účinkov Bachových kvetov a éterických olejov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie