Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Sústredenosť

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Prírodná aromatická tyčinka podporuje sústredenosť a bystrosť. Vhodné pre študentov, do práce, počas dní keď ste maximálne vyťažený a potrebujete jemné prírodné povzbudenie do ďalšej činnosti.

€7,99
Značka Aromasticks
Kategória Relaxačná aromaterapia
Zvoľte variant
Kód tovaru AS01 Obsah: 1 ks Na sklade €7,99
   
 

Niekedy život vyžaduje plnú koncentráciu a to je presne tá chvíľa pre túto špeciálnu aromatickú tyčinku. Odporúčame nielen v situáciách, ktoré vyžadujú vašu plnú sústredenosť, ale aj v situáciách, ktoré vyžadujú vašu bystrosť! Táto tyčinka je ako stvorená pre študentov, počas skúšok, do práce, na dni keď ste maximálne vyťažený a potrebujete jemné prírodné povzbudenie.

Túto aróma tyčinku by sme charakterizovali takto: pozornosť, bystrosť a sústredenosť.

Aróma tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Zloženie: 100% bio esenciálne olej

Bio mätový olej má hojivé vlastnosti. Medzi veľa účinkov mätového oleja patrí stimulácia sústredenia.
Bio rozmarínový olej má vlastnosti s pozitívnym dopadom na zlepšenie pamäti. Potentný olej, bohatý na antioxidanty, bol používaný ako prírodný prostriedok pre zlepšenie mentálnej sily po stáročia.
Bio olej z kôry škorice je účinný na zlepšenie mnohých telesných funkcií, bojuje s parazitmi a zlepšuje mozgovú činnosť. Vedci tvrdia, že tí, ktorí inhalujú škoricový olej, zaznamenávajú lepšiu mieru sústredenia.

Výskumy ukazujú:
45 účastníkov testovalo Aromastick Sústredenosť. Vedci sledovali či Aromastick Sústredenosť zlepšila koncentráciu. Zmes esenciálnych olejov nespochybniteľne ovplyvnila výsledky. Zlepšili sa celkové kognitívne funkcie, čo preukázalo vhodnosť použitia tejto aromatickej tyčinky pred skúškami, schôdzkami či v dňoch, kedy je požadovaná maximálna sústredenosť. Výsledky ukázali, že schopnosť účastníka sústrediť sa zvýšila o 21% a ich rýchlosť spracovávania podnetov vzrástla o 19%. Tí, ktoré používajú Aromastick Sústredenosť tiež zaznamenali menší výskyt chýb.

Zmes 100% bio esenciálnych olejov je navrhnutá pre navodenie úplnej koncentrácie, pozornosti a bystrosti.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.