Joy! Únava, stres, vyčerpanie kapsule Organic India 60 ks

Kód: ORI721
Značka: Organic India
€13,59
3 – 5 dní
Variant

Joy! zlepšuje náladu, zvyšuje energiu a vitalitu a znižuje emocionálne napätie či stres, aby ste mohli zažiť svoj skutočný prirodzený stav pokoja a šťastia.

Detailné informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€
Originalita produktov
Poradenstvo

Podrobný popis

Bylinné kapsule Joy! Organic India 60 ks

Radosť je definovaná ako “stav šťastia prežívaný prirodzene.” Tento prirodzený stav radosti strácame, keď sa cítime preťažení, vystresovaní, unavení a vyčerpaní. Joy! zlepšuje náladu, zvyšuje energiu a vitalitu a znižuje emocionálne napätie či stres, aby ste mohli zažiť svoj skutočný prirodzený stav pokoja a šťastia.

Komplexný účinok ajurvédskych bylín

Stres
Ašvaganda je adaptogén, ktorý podporuje schopnosť organizmu reagovať a prispôsobiť sa fyzickému a environmentálnemu stresu.

Pohotovosť
Bacopa je nootropikum, ktoré sa tradične používa na zlepšenie nálady, pamäti a sústredenia.

Podpora nervového systému
Gotu Kola je ďalšia nootropná bylina, ktorá sa po stáročia používa ako tonikum na celkovú podporu mozgu a nervového systému.

Jasnosť kognitívnych funkcií
Šankpušpi je vynikajúca bylina na podporu mozgových funkcií, podporu pamäti, koncentrácie a inteligencie.

Krvný obeh
Tieto byliny podporujú zdravý prietok krvi do mozgu, ktorý podľa štúdií stimuluje vyššie mozgové funkcie, upokojuje myseľ a podporuje kognitívne zdravie a stabilitu.

Spôsob užívania bylinnej zmesy Joy!

Sú účinnejšie kapsuly, prášok alebo čaj?

Platí, že najefektívnejšia a najúčinnejšia forma užívania ajurvédskych bylín sú kapsuly. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť kvôli postupnému uvoľňovaniu obsahu kapsuly v tráviacom trakte, vďaka čomu nie je potrebné užívať vysoké množstvá byliny ako napríklad v prípade práškov (churna) alebo čajov. Samotná kapsula je z rastlinnej celulózy, nijako tak nezaťažuje trávenie a je vhodná aj v prípade introlerancií, napríklad celiakie.

Sú účinnejšie drvené byliny alebo extrakty?

V prípade ajurvédskych bylín odporúčame užívať vždy v prvom rade drvené byliny. Extrakty sú vo väčšine prípadov pripravované z menej kvalitných bylín a nedisponujú preto ani BIO či EKO certifikátmi, rovnako tak sú vo väčšine prípadov tiež menej účinné. Do našej ponuky vyberáme vždy v prvom rade drvené byliny, pretože ide o v ajurvéde tradičnú a kvalitnejšiu formu.

Ako mám užívať bylinnú zmes Joy! ?

Odporúčame dodržiavať dávkovanie 2 kapsuly 2-krát denne, a to najmä v prípade akútnych alebo pretrvávajúcich ťažkostí.

V prípade menej závažných ťažkostí alebo pri preventívnom užívaní je možné dávkovanie znížiť na 1 až 2 kapsuly 2-krát denne.

Zloženie:
Brahmi – Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) celá bylina 202 mg,
Gotu Kola – Pupočník ázijský (Centela asiatica) celá bylina 45 mg,
Šankpušpi (Convolvulus pluricaulis) celá bylina 30 mg,
Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 23 mg,
kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 2 kapsuly dvakrát denne spolu s jedlom.

Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.

Balenie: 60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Krajina pôvodu: India

Všetky byliny použité v našich ajurvédskych produktoch boli vypestované na ekologických farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Na Slovensku boli výrobky registrované na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: