Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 EUR

Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Sviežosť

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 

Prírodná aromatická tyčinka osviežuje zmysly a osviežuje. Je zameraná aj na ľahké dýchanie. Eukalyptový a mentolový olej pôsobia antibakteriálne.

€7,99
Značka Aromasticks
Kategória Relaxačná aromaterapia
Zvoľte variant
Kód tovaru AS03 Obsah: 1 ks Na sklade €7,99
   
 

Nič tak neosvieži vaše zmysly ako zmes eukalyptu a mentolu v Aroma tyčinke Sviežosť. Ideálne použitie keď je vonku dusno či v chladnom počasí pre pocit sviežosti. Krásne uvoľní dýchacie cesty.

Charakterizovali by sme ju ako: ochladzujúca, osviežujúca a upokojujúca. Najpopulárnejšia u detí!

Aróma tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Zloženie:

Bio eukalyptový olej je často používaný ako dezodorant, dezinfikuje a ďalšie. Mocné vlastnosti eukalyptového oleja tiež osviežujú pľúca, uvoľňujú svaly a urýchľujú hojenie. Inhalovanie eukalyptového oleja pozitívne pôsobí na dýchacie cesty.

Bio mentolový olej pochádza z viacerých druhov mäty a mentolu. Mentolový olej znásobuje osviežujúcu a mocnú mätovú vôňu a jeho vlastnosti a výhody siahajú oveľa ďalej než za jeho zmyslovú auru. Mentol je často používaný v zubných pastách, cukríkoch a balzamoch. Funguje mnohými smermi na osvieženie a pri riešení bežných neduhov.

Hľadáte chladivé, osviežujúce a upokojujúce vlastnosti, ktoré by vám pomohli uvoľniť váš upchatý noc alebo dýchanie? Potom siahnite po aróma tyčinke Sviežosť.

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.