Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Nádych

Kód: AS08
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€7,99
Predaj ukončený
Variant

Aroma tyčinka nádych uľahčuje dýchanie a zmierňuje príznaky prechladnutia, chrípky, sezónnej alergie. S bio eukalyptom, mentolom a tymiánom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná aroma tyčinka s bio éterickými olejmi eukalyptus, mentol a tymián uľahčuje dýchanie. Zmierňuje nepríjemné príznaky, prechladnutia, chrípky, sezónnej alergie. S aroma tyčinkou ľahšie prekonáte nepríjemné symptómy spojené s ťažším dýchaním

Aromatická tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje, bio eukalyptus, bio mentol, bio tymián

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: